پربازدیدترین ها

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با پرده برداشتن از هدف شیطان بزرگ در متشنج کردن کشورها، از مردم مسلمان ترکیه و مصر خواست پشت سر رهبران انقلابی خود قرار گیرند.

سردار سرلشکر سید حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تحولات جاری منطقه و اقدام اخیر آمریکا و برخی کشورها در ارسال سلاح برای تروریست های سوریه اظهار داشت: ورود سلاح های اهدایی به منطقه نمی تواند فقط برای شمال سوریه باشد چرا که نه آنجا ظرفیت این حجم از تجهیزات را دارد و نه می تواند گشایشی در کار تروریست ها ایجاد کند.

وی افزود: این نگرانی وجود دارد که این بار شیطان بزرگ طرح خاورمیانه ای خود را با متشنج کردن کشورها تحقق بخشد.

فیروزآبادی با خطرناک توصیف کردن آنچه در صحنه ترکیه و مصر می گذرد، تصریح کرد: مردم مسلمان و برادر ترکیه پشت سر رهبران انقلابی خود قرار گیرند و مردم برادر و انقلابی مصر نیز پشت سر مُرسی رئیس جمهور انقلابی و منتخب ملت صف بکشند، ملت های مسلمان بایستی همچون ملت مسلمان سوریه قاطعانه از رهبران انقلابی و امتحان داده خود حمایت کنند تا این طرح جدید نیز خنثی شود.

عضو شورایعالی ملی کشور خاطرنشان کرد: انتقال سلاح های مستهلک و دست دوم جنگ آمریکا در افغانستان در مسیرهای چندهزار کیلومتری به منطقه خطر تحویل این سلاح ها در کشورهای مسیر، به شورشیان و نیروهای تندروی هر یک از کشورها را به ذهن می آورد.

فیروزآبادی با اشاره به لزوم رصد و پی گیری آنچه در پس اقدامات آمریکایی ها و حامیان تروریست های سوریه می گذرد، خطاب به کشورهای منطقه گفت: هر یک از کشورهای مسلمان منطقه باید با هوشیاری این نقل و انتقالات وسیع را زیر نظر بگیرند. هیچکس و هیچ کشور مسلمانی از حیله دشمنان اسلام در امان نیست و نبایستی در این قضیه غفلت کنند. این تحرکات بیش از همه حاکی است حرمین شریفین در خطر است.

وی با تمسک به آیه شریفه " اِن اُرید الّا الاصلاح ما استطعت و ما توفیقی الا بالله علیه توکلت و الیه اُنیبُ " تأکید کرد: اینجانب بعنوان یک سرباز فدایی امت اسلام، آنچه را فهمیدم بازگو می کنم. کشورهای اسلامی مستقل هستند و باید خود منافع ملی خویش را مراقبت کنند.

کد خبر: 49624

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT