پربازدیدترین ها

به منظور جلب همکاری مجلس برای پخش «HD» مسابقات لیگ جهانی والیبال صورت گرفت

محمدرضا داورزنی طی نامه ای خطاب به مقداد نجف نژاد خواستار همکاری مجلس شورای اسلامی برای تخصیص بودجه لازم برای پخش مسابقات لیگ جهانی والیبال به صورت «HD» شد.

مقداد نجف نژاد نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون ورزش خانه ملت در گفت وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری فارس، از نامه محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال به فراکسیون ورزش مجلس خبر داد و گفت: آقای داورزنی معتقد است، مسابقات والیبال با کیفیت مطلوب پخش نمی شود.

وی علت عدم پخش بی کیفیت مسابقات والیبال را کمبود امکانات دانست و اظهار داشت: آقای داورزنی در نامه یاد شده خواستار این شدند که در بودجه به این موضوع توجه کنیم تا بتوان این مشکل را برطرف کرد.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اعلام حمایت از پیشنهاد محمدرضا داورزنی، خاطرنشان کرد: این موضوع را پیگیری خواهیم کرد تا سهم ورزش از بودجه هم در کمیسیون تلفیق و هم صحن مجلس افزایش یابد.

نجف نژاد همچنین تصریح کرد که مباحثمرتبط با پخش تلویزیونی را نیز دنبال می کنیم تا پخش تلویزیونی ضمن افزایش امکانات، سامان بگیرد.

وی با تقدیر و تشکر از محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، از زحمات وی و سایر افراد حاضر در این فدراسیون به پاس نتایج مطلوب این رشته ورزشی در مسابقات جهانی قدردانی کرد.

به گزارش فارس، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال طی نامه ای خطاب به مقداد نجف نژاد رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی خواستار همکاری خانه ملت برای تخصیص بودجه لازم برای پخش مسابقات لیگ جهانی والیبال به صورت «HD» شده است.

انتهای پیام /

کد خبر: 92615

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT