پربازدیدترین ها

نکو در گفت وگو با فارس:

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت سازندگی مروج فرهنگ سرمایه داری در کشور بود و اقدامات این دولت زمینه ساز پدید آمدن افرادی همچون بابک زنجانی در کشور شد.

ابراهیم نکو نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در خانه ملت در گفت وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری فارسگفت: توجه دولت سازندگی به مصرف گرایی و سیستم سرمایه داری موجبات گرایش جامعه به این سمت را فراهم کرد و همین اقدامات از سوی دولت سازندگی زمینه ساز ثروت اندوزی از سوی برخی افراد و پدید آمدن افرادی همچون بابک زنجانی در کشور شد.

وی افزود: عامل دیگری که باعثشد تا افرادی همچون بابک زنجانی به یک هیولای اقتصادی تبدیل شوند عدم نظارت کافی از سوی مجلس، دولت و دستگاه های ذیربط بود و باید افرادی را که به حمایت از چنین افرادی پرداخته اند و یا در امر نظارت کوتاهی داشته اند را نیز متهم دانست.

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: در کشور هستند کسانی که از بابک زنجانی ثروت های بیشتری را انداخته اند و لذا دولت یازدهم باید عزم خود را برای مقابله با این افراد و باندها بپردازد.

نکو خاطرنشان کرد: تعامل میان قوا از دیگر نکات مهمی است که در امر مبارزه با فساد باید به آن توجه داشت و باید قوانین محکمی در مجلس برای مقابله با گروهای مفسد اقتصادی در مجلس به تصویب برسد.

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: نباید مسئولان هیچ گونه گذشتی را در برابر نفوذ برخی جریانات سیاسی که به حمایت از این سودجویان اقتصادی می پردازند بپذیرند.

انتهای پیام /

کد خبر: 92679

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT