پربازدیدترین ها

قاضی زاده:

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: اظهارات رئیس جمهور در مورد کارت زرد مجلس به وزرا ناشی از عدم فهم صحیح وی از مردمسالاری است.

سید امیر حسین قاضی زاده نماینده مردم مشهد و کلات در خانه ملت در گفت وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری فارسبا اشاره به صحبت های شب گذشته رئیس جمهور در جمع هنرمندان گفت: اظهارات رئیس جمهور در جمع هنرمندان ناشی عدم فهم صحیح از مردمسالاریست، در نظام مردمسالاری اینکه هرچه که من فکر می کنم صحیح است و آنچه که من می گم حق است جایگاهی ندارد.

وی افزود: ما آنچه را که اسلام می گوید صحیح می دانیم و ذیل آن سیاست های ابلاغی توسط مقام معظم رهبری که پاسدار جمهوریت و اسلامیت نظام است و قوانین که ماه عسل اجماع فکری نمایندگان مردم است ملاک و معیار است.

قاضی زاده ادامه داد: آقای رئیس جمهور باید این موضوع را مدنظر داشته باشد که رئیس قوه مجریه، مجری ارزش ها و قوانین حاکم بر ساختار کلی نظام و برنامه های آن است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: اینگونه اظهارات بیانگر این مطلب است که فهم صحیحی از مردمسالاری در مدیریت تراز اول کشور علی رغم تجربیات گسترده آقایان وجود ندارد و علی رغم اینکه آقایان می گو یند ما عصبانی نمی شویم گاهی اوقات از روی عصبانیت حرف هایی را می زنند.

قاضی زاده خاطرنشان کرد: البته بخشی از این اظهارات پروپاگاندای سیاست و برای ایجاد محبوبیت خود این مسائل مطرح می شود تا حمایت تعدادی از افراد دگراندیش را بتواند به دست آورد.

به گزارش فارس، رئیس جمهور شب گذشته در جمع هنرمندان عنوان کرد که ما از کارت زرد مجلس به وزرا هراسی نداریم و آنچه را که صحیح بدانیم به آن عمل می کنیم.

انتهای پیام /

کد خبر: 92715

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT