پربازدیدترین ها

سرلشکر رحیم صفوی در یادواره شهدای اطلاعات:

مشاور عالی مقام معظم رهبری با اشاره به جنایات گروه های تروریستی و تکفیری در کشورهای عراق، سوریه و لبنان گفت: آمریکا و کشورهایی که از این گروه ها حمایت می کنند از سرنوشت حاکمان مستبدی چون صدام رس بگیرند و دست از حمایت این گروه های خونریز بردارند.

به گزارشخبرگزاری فارساز کرج، سردار سرلشکر یحیی رحیم صفوی در نخستین یادواره شهدای اطلاعات عملیات استان البرز با برشمردن توان دفاعی جمهومری اسلا می ایران اظهار داشت: دشمنان اسلام و انقلاب به خوبی از توان ایران اسلامی آگاه هستند و امروز هیچ کشوری توان و جسارت تعرض به کشورمان را نداشته و نخواهد داشت.

به گفته سرلشکر صفوی، دشمنان خارجی ایران اسلامی درس بزرگی در دفاع مقدس گرفته و دیگر توان حمله نظامی به ایران را ندارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توطئه های استکبار در کشورهای اسلامی و منطقه گفت: امروز گروه های تروریستی و تکفیری با حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی و برخی از کشورها خون مردم بی گناه مسلمان را در کشورهایی چون عراق، سوریه و لبنان با انجام جنایات تروریستی بر زمین می ریزند.

سرلشکر صفوی یادآور شد: کشورهایی که از گروه های تکفیری حمایت می کنند، باید از سرنوشت حاکمانی چون صدام درس گرفته و دست از حمایت گروه های تروریستی و سرکوب مردم کشور خویش بردارند.

در این مراسم از تمبر یادبود یادواره شهدای واحد اطلاعات عملیات استان البرز رونمایی شد.

همچنین کتاب زندگی نامه شهید غلامرضا کیانپور از شهدای والامقام استان البرز نیز امروز در حاشیه این مراسم رونمایی شد.

در پایان مراسم فوق که با مداحی اهل بیت(ع) و عزاداری در آستانه سالروز شهادت امام حسن عسگری(ع) همراه بود، از خانواده ۵۰ شهید واحد اطلاعات عملیات استان البرز نیز قدردانی شد.

انتهای پیام / ۲۳۰۲ / ش۲۰

کد خبر: 92757

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT