پربازدیدترین ها

با حضور فرمانده کل ارتش

مراسم گرامیداشت شهدای هویزه و سردار سیدعلی علم الهدی با حضور فرماندهان عالی رتبه نیروهای مسلح برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دفاعیخبرگزاری فارس، مراسم گرامیداشت شهدای هویزه و یاد و خاطره سردار علی علم الهدی امشب در مسجد امام خمینی(ره) برگزار شد.

در این مراسم امیر سرلشگر عطاءالله صالحی فرمانده کل ارتش، سردار سرلشگر مصطفی ایزدی معاون ستاد کل نیروهای مسلح، سردار فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه، امیر سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش، سردار جزایری معاون ستاد کل نیروهای مسلح، حجت الاسلام آل هاشم رئیس سازمان عقیدتی ارتش، سردار محمد شیرازی رئیس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا، اسماعیل کوثری نماینده مجلس، سردار کارگر و جمعی از فرماندهان و رزمندگان دفاع مقدس حضور داشتند.

سردار شیرازی در این مراسم طی سخنانی اظهار داشت: انقلاب اسلامی فرصتی را به وجود آورد و برخی از این فرصت استفاده کرده اند و در راه انقلاب و دفاع مقدس اجرشان را گرفتند.

وی افزود: بعد از انقلاب دشمن تهدیدات خود را شروع کرد و بعضی افراد در حرکت در راه حق تکلیف و تشخیص دادند و گوی سبقت را از دیگران ربودند، افرادی مانند شهید چمران، این به دلیل بصیرت افراد بود.

وی همچنین اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس بسیاری از افراد حداقل آموزش نظامی را ندیده بودند اما طی یکی دو سال تبدیل به استراتژیست های بزرگ جنگ شدند که شهید حسن باقری یکی از این افراد بود.

انتهای پیام /

کد خبر: 92770

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT