پربازدیدترین ها

سربازان واقعی وطن را زمانی که اسامی تیم ملی اعلام شد بشناسید

رئیس فدراسیون هندبال گفت: وزیر ورزش و جوانان با دفاعی که از مدیریت من کرد، بهترین پاسخ را به منتقدان داد.

جلال کوزه گری در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در مورد انتقاد و گلایه برخی از بازیکنان تیم ملی هندبال نسبت به مدیریت وی در فدراسیون و ارسال نامه انتقادی به وزیر ورزش اظهار داشت: با توجه به صحبت هایی که مطرح شد و نامه ای که به وزیر ورزش داده شد منتظر نظر وزیر بودیم که وی هم اظهار نظر کرد و گفت که از مدیریت فدراسیون هندبال رضایت کامل دارد. وی جایگاه بالاتری نسبت به من دارد و جوابش هم کاملاً واضح است.

وی با بیان اینکه آقای وزیر با من صحبتی نکرد، ادامه داد: اصل نامه به وزیر ورزش داده شده بود و گودرزی هم باید به این موضوع جواب می داد. اگر نامه ای به فدراسیون داده می شد قطعاً من هم جواب می دادم، اما حالا نامه برای وزیر ارسال شده و گودرزی هم جواب کاملاً واضح و روشنی داده است و فکر می کنم جای هیچ بحثی باقی نمانده است.

رئیس فدراسیون هندبال با بیان اینکه بهترین پاسخ را وزیر ورزش داد و من هیچ صحبتی ندارم، خاطرنشان کرد: بالاتر از سیاهی رنگی نیست. من حرف های زیادی برای گفتن دارم، اما چون دوست ندارم هندبال لطمه بخورد سعی می کنم شرایط را مدیریت کنم. اقداماتی را تا روز شنبه انجام خواهم داد و خیلی چیزها روشن می شود؛ نفرات را انتخاب خواهیم کرد تا ببینیم چه کسانی می آیند و چه کسانی نمی آیند.

کوزه گری در پاسخ به این سوال که یعنی با این شرایط ممکن است بازیکنانی که هندبال ایران را برای نخستین بار جهانی کردند را دعوت نکنید؛ عنوان کرد: سرمربی تشخیص می دهد که بازیکنی در تیم ملی باشد یا نباشد. اگر بازیکنی را دعوت کردیم و وی در اردوها حاضر نشد آن زمان بر اساس مقررات برخورد می کنیم؛ سرباز وطن آن زمان مشخص می شود نه اینکه الان آقایان خود را سرباز وطن بنامند!

وی افزود: وزیر نظرش را اعلام کرده؛ برخی بازیکنان می گویند من هیچ کاری نکردم، اما آقای وزیر دفاع تمام قدی از من کرد. من کارم را کرده ام، اما برایم سوال است که چرا این بازیکنان ملی پوش در جام باشگاه های آسیا نتیجه نگرفتند؟ اگر در این مدت کاری کرده ام با لطف خدا بوده و اگر خداوند نخواهد جلال کوزه گری در هندبال نیست؛ به قول علی دایی عزت و ذلت دست خداست.

انتهای پیام / ن

کد خبر: 142359

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT