پربازدیدترین ها

خبرگزاری تسنیم: مهدی تارتار در لیگ چهاردهم نیز هدایت تیم فوتبال گسترش فولاد را برعهده خواهد داشت.

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از سایت باشگاه گسترش فولاد، مهدی تارتار پس از توافق نهایی و انتخاب مجدد بعنوان سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در فصل آینده لیگ برتر گفت: هدف گذاری کلان ما برای فصل آینده عملکرد به مراتب بهتر نسبت به گذشته است.

وی پس از ارائه برنامه ها و توافق با باشگاه گسترش فولاد تبریز در تشریح برنامه های خود اظهار داشت: اولویت و محور برنامه های ما شرایط آماده سازی و جذب بازیکنان جدید بود که با بررسی جامع شرایط، به جمع بندی کلی دست یافتیم.

سرمربی گسترش فولاد تبریز اولویت و هدف گذاری این تیم در فصل آینده را پوشش نقاط ضعف و آماده ساختن تیمی مناسب برای عملکردی به مراتب بهتر نسبت به گذشته و کسب جایگاه شایسته تر عنوان کرد.

تارتار با اشاره به اینکه در بحثجذب بازیکنان جدید، اولویت با بازیکنانی بومی است که در سایر تیم ها حضور دارند، گفت: در نظر داریم از تمامی پتانسیل های فوتبال منطقه استفاده کنیم و از سویی دیگر میانگین سنی بازیکنان را نیز متناسب با شرایط لیگ برتر کنیم.

وی افزود: می دانیم کارمان برای آینده سخت خواهد بود زیرا در محدودیت جذب ۱۸ بازیکن بزرگسال هستیم.

تارتار درخصوص دغدغه های این روزهای هواداران تبریزی درباره حفظ بازیکنان و ستاره های جوان گسترش فولاد تبریز در این تیم و فوتبال تبریز، گفت: هدف ما حفظ اصلی ترین بازیکنان است که یاری کننده ما در ادامه راه باشند ولی همچنان اولویت ما موفقیت مجموعه تیم است.

سرمربیگسترش فولاد تبریز درباره انتخاب دستیاران خود گفت: همچنان با دستیاران قبلی با ما همکاری خواهند داشت ولی احتمالا یک تغییر در جذب دستیار بومی داشته باشیم.

تارتار با بیان اینکه شرایط لیگ چهاردهم دشوار خواهد بود، گفت: با توجه به تاکید بر لزوم جوان گرایی در فصل آینده، شاید کیفیت بازی ها پایین بیاید ولی مطمئنا نتیجه و عواید این لیگ برای آینده فوتبال کشور بسیار خوب خواهد بود.

سرمربیگسترش فولاد تبریز درخصوص زمان آغاز تمرینات این تیم گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته، تمرینات آماده سازی تیم از ۱۷ خرداد آغاز خواهد شد.

تارتار در پایان ضمن تشکر از مالک، اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز بخاطر اعتماد مجدد به وی بعنوان مربی جوان، گفت: از هواداران فوتبال تبریز نیز بخاطر حمایت هایشان از تیم جوان گسترش فولاد تشکر می کنم، از آنان می خواهم که در آینده نیز همراه ما باشند تا نماینده شایسته ای برای فوتبال تبریز باشیم.

غلامرضا سمندر، مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز نیز با اظهارخرسندی از تمدید قرارداد با مهدی تارتار، ابراز امیدواری کرد که تیم گسترش فولاد تبریز با هدایت مهدی تارتار و حمایت های هواداران به موفقیت های روزافزون دست یابد.

انتهای پیام /

کد خبر: 142401

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT