پربازدیدترین ها

بزرگترین مشکل کاراته عدم حضور در مسابقات برون مرزی است

مربی تیم کاراته نوجوانان و جوانان گفت: باید تلاش کنیم تا در مسابقات قهرمانی آسیا ناکامی دوره گذشته را جبران کنیم.

به گزارشخبرگزاری فارس، با پایان یافتن رقابت انتخابی کاراته که در رده سنی زیر ۲۱ سال روز سه شنبه ۲ اردیبهشت ماه در سالن شهید کبکانیان برگزار شد، نفرات راه یافته به اردوی تیم ملی در اوزان مختلف از سوی کادر فنی مشخص شدند. تیم های ملی نوجوانان، جوانان و امیدهای کاراته خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا که مرداد ماه در کشور مالزی برگزار می شود، آماده می سازنند.

حسن روحانی مربی تیم کاراته نوجوانان و جوانان در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در مورد برگزاری اردو های کاراته ها گفت: تمرینات کاراته کاها از امروز به صورت رسمی آغاز شد. جمعه راهی ارومیه می شویم تا پس از چند روز تمرین کردن در مسابقات بین المللی ارومیه که با حضور چند کشور خارجی قرار است برگزار شود شرکت کنیم.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر روی نقاط ضعف کاراته کاها کار می کنیم و از اواخر اردیبهشت ماه روی تاکتیک و مبارزه کردن کار خواهیم کرد. رقابت های قهرمانی آسیا اوایل مرداد ماه برگزار خواهد شد و با توجه به نتایجی ضعیفی که دوره قبل کسب شده ما باید تمام تلاشمان را کنیم تا ناکامی دوره قبل جبران شود.

مربی تیم کاراته نوجوانان و جوانان گفت: در بخش امید و جوانان شرایط خوبی حاکم است، اما در بخش نوجوانان یک مقدار باید بیشتر تلاش کنیم، چرا که برای اولین مرحله است که در اردوهای تیم ملی حضور پیدا کرده اند و باید بیشتر تجربه کسب کند. البته برای اینکه نفرات حاضر در اردوها بتوانند در رقابت های قهرمانی آسیا نتایج خوبی را کسب کنند قطعا باید در چند رقابت برون مرزی شرکت کنیم. متاسفانه بزرگترین مشکل ما عدم حضور در مسابقات برون مرزی است.

روحانی در ادامه خاطر نشان کرد: کاراته کاهای کشورهای دیگر به دلیل اینکه در آسیا جایگاهی ندارند بدون استرس در مسابقات شرکت می کنند و برد و باخت برایشان اصلا اهمیت ندارد، اما ما به دلیل اینکه بالاترین جایگاه را در کاراته داریم و توقع از این رشته بالا رفته، همیشه در چنین رویداد های با استرس حضور پیدا می کنیم.

مربی تیم نوجوانان و جوانان در پایان گفت: نفرات حاضر در اردوهای تیم نوجوانان و جوانان آیند ه های کاراته ایران هستند و از امروز برای ساختن بدنه تیم ملی باید تلاش کنیم.

انتهای پیام / م

کد خبر: 142409

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT