پربازدیدترین ها

باشگاه پرسپولیس در مورد مبالغ هزینه شده در تیم تنیس این باشگاه توضیحاتی را ارائه کرد.

حسین قدوسی در گفت و گو باخبرگزاری فارسدر خصوص مسائل مطرح شده مبنی بر اینکه هزینه های تیم تنیس پرسپولیس توسط اسپانسر پرداخت نشده است، گفت: بر اساس اسناد موجود مالی در باشگاه پرسپولیس، این باشگاه هیچ هزینه ای برای تیم تنیس نکرده است و بر اساس یک کار مدیریتی موفق و تلاش های بهروز منتقمی، قائم مقام باشگاه برای این تیم، اسپانسر جذب شده است.

وی ادامه داد: تمامی هزینه ها از جمله قرارداد بازیکنان، مربیان و سایر هزینه های جانبی حضور در مسابقات از جمله ایاب و ذهاب و اسکان از سوی اسپانسر تأمین شده و باشگاه فقط بخشی از البسه تیم تنیس را تأمین کرد که با توجه به همکاری با شرکت آل اشپورت، لباس ها نیز به این ترتیب تأمین شد.

قدوسی در مورد اسنادی که در برنامه ۹۰ در خصوص هزینه های تیم تنیس به نمایش درآمد، گفت: این اسناد فقط در دبیرخانه باشگاه تایپ شد و این طور نبود که مبالغ آن اسناد از محل بودجه باشگاه پرداخت شده باشد. همان مبالغ هم توسط اسپانسر پرداخت شد و فکر می کنم این یک کار مثبت بود.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس یادآور شد: حضور در عرصه تنیس حتی برای ما دستاورد مثبت هم داشت که از جمله آنها قهرمانی در جام حذفی و نایب قهرمانی در لیگ برتر بود، ضمن اینکه حضور پرسپولیس باعثشد تا معادلات رقابت های باشگاهی تنیس بر هم خورده و توانستیم به موفقیت های خوبی دست پیدا کنیم.

وی در پایان گفت: در برنامه ۹۰ انتظار داشتیم توضیحات ما در خصوص این تیم پخش شود که این اتفاق نیفتاد با این حال فردوسی پور قول داد تا هفته آینده این وقت را به ما بدهد تا این برنامه یک طرفه به قاضی نرفته باشد.

انتهای پیام / م

کد خبر: 142413

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT