پربازدیدترین ها

آنقدر می جنگم تا در جام جهانی بازیکن مفید تیم ملی باشم

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: برای هماهنگی بهتر بازیکنان، برگزاری اردوی آفریقای جنوبی برای ملی پوشان ضروری بود.

کریم انصاری فرد در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، ابتدا درخصوص شرایط اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان آفریقای جنوبی اظهار داشت: اردوی بسیار خوب و پرفشاری را در آفریقای جنوبی تجربه می کنیم و با توجه به اضافه شدن سایر بچه ها به نظرم با هماهنگی بیشتر در بازی های تدارکاتی آینده می توانیم تمرکز لازم تیمی خود را به دست آوریم.

وی افزود: ما دو بازی خوب مقابل دو حریف آفریقایی انجام دادیم که هدف ما فقط هماهنگی بیشتر بود. بالاخره کی روش نیز دنبال تدابیر ویژه ای برای جام جهانی است که به نظرم هر روز که می گذرد او به هدفش نزدیک تر می شود. با توجه به اینکه چند مدت بود کنار همدیگر نبودیم اردوی آفریقای جنوبی برای ما ضروری بود.

وی درباره گلزنی اش با لباس تیم ملی نیز گفت: انشاءالله هدفم این است که برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی با تمام وجودم مثل گذشته تمرین کنم. آنقدر می جنگم تا به ترکیب اصلی برسم و برای تیم ملی کشورم در جام جهانی مفید باشم. ما دو بازی تدارکاتی خوب را انجام دادیم که هدفمان بیشتر هماهنگی و شناخت از یکدیگر بود. امیدوارم با برگزاری اردوهای بعدی و چند بازی تدارکاتی آینده با آمادگی کامل مسافر جام جهانی شویم. ما بازی های سختی را در پیش داریم و برای حضور موفق در این روزهای سخت باید فشار تمرینات را تحمل کنیم.

انتهای پیام / خ

کد خبر: 142420

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT