پربازدیدترین ها

سرمربی یوونتوس پس از شکست مقابل بنفیکا در نیمه نهایی لیگ اروپا تاکید کرد تیمش در زمان هایی از بازی در خواب بوده است.

به گزارشخبرگزاری فارس، یوونتوس در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا با نتیجه دو بر یک در خانه بنفیکا مغلوب شد.

ازکوئل گارای ۳ و لیما ۸۴ برای بنفیکا گلزنی کردند و تنها گل یوونتوس را نیز کارلوس توز در دقیقه ۷۳ وارد دروازه میزبان کرد. بدین ترتیب یوونتوس برای رسیدن به فینال در خانه خودی می تواند با پیروزی یک بر صفر به هدف خود برسد.

آنتونیو کونته در مورد این دیدار گفت: از اینکه چنین نتیجه ناعادلانه ای رقم خورد ناراحت هستم. بازی برای ما زیاد خوب شروع نشد زیرا پس از گذشت چند دقیقه گل خوردیم. این گل ناشی از اشتیاق بالای بازیکنان بنفیکا برای زدن گل در زمین خانگی شان بود. در هر حال پس از آن گل کنترل بازی را در دست گرفتیم و حریف موفق به انجام هیچ کاری نشد. زمانی بود که فکر می کردم به زودی آنها تسلیم خواهند شد اما به جای آنکه ما گلزنی کرده و بازی را ببریم، آنها یک بار دیگر گل زدند.

کونته افزود: ناراحت هستم زیر درست زمانی که ما برای زدن گل دوم تلاش می کردیم این اتفاق افتاد. گویی خوابمان برده بود. باید بگویم در زمین خودمان چرت کوتاهی زدیم اما می دانیم که این دیدار نیمه نهایی هنوز به پایان نرسیده است. یک دیدار دیگر در زمین ما باقی مانده و اگر می خواهیم به فینال لیسبون برسیم باید دیدار برگشت را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

انتهای پیام / خ

کد خبر: 142421

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT