پربازدیدترین ها

والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا

خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال بانوان متین ایران در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا با پیروزی مقابل نماینده فیلیپین، هفتم شد.

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم والیبال بانوان متین ایران امروز(جمعه) برای کسب عنوان هفتمی برابر تیم PLDT فیلیپین قرار گرفت و با امتیاز های ۲۵-۲۲،۲۵-۱۶،۱۸ – ۲۵ و ۲۵-۲۰ در مجموع با نتیجه ۳ بر یک پیروز شد.

تیم متین ایران که در مرحله نخست با شکست برابر ژاپن، چین، تایلند و برتری برابر ویتنام به مرحله دوم رسید، در این مرحله برابر تایلند شکست خورد و شانس خود را برای عنوان پنجم و ششمی این رقابت ها از دست داد اما توانست در بازی مقابل فیلیپین پیروز شود و عنوان هفتمی را به دست آورد.

ایران در بازی برابر فیلیپین با ترکیب شبنم علیخانی، مونا خواجه کلایی، فرنوش شیخی(کاپیتان)، شکوفه صفری، نیلوفر حجتی(لیبرو)، مائده برهانی و مهسا صابری به میدان رفت.

تیم فیلیپین که یک بازیکن ژاپنی و یک بازیکن کوبایی ۴۳ ساله را در ترکیب خود داشت با میانگین قدی ۱۷۳ برابر نمایندگان ما با میانگین قدی ۱۷۹ سانتی متر قرار گرفت.

با این پیروزی تیم متین ایران با ۲ پیروزی و ۳ شکست بین ۱۰ تیم شرکت کننده عنوان هفتمی را به دست آورد تا نسبت به سال گذشته یک پله صعود کرده باشد.

انتهای پیام /

کد خبر: 142438

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT