پربازدیدترین ها

خوش به حال کسانی که با غیرت بودند و در استقلال ماندند

خبرگزاری تسنیم: سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: هواداران خوب و بد را تشخیص می دهند و می دانند چه کسانی به استقلال پشت کردند.

میرشاد ماجدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی ۳ بر یک استقلال مقابل الریان قطر و استفاده از بازیکنان جوان در این دیدار اظهار داشت: نمی توانیم بگوییم چون از بازیکنان جوان استفاده کردیم، نتیجه گرفتیم. قبول دارم که باید به سمت استفاده از بازیکنان جوان برویم اما برای مسابقات لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا نیاز به تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه داریم.

وی با اشاره به مشکلات استقلال در این فصل خاطرنشان کرد: این فصل را با بی پولی و نبود امکانات پشت سر گذاشتیم اما کسانی که در استقلال ماندند، دست به دست هم دادند تا تیم نتیجه بگیرد. هواداران استقلال بدانند با حداقل ها به جنگ مشکلات رفتیم و اعتقاد دارم در هر سه جام با بدشانسی روبرو شدیم. در دیدار جام حذفی مقابل مس کرمان اواخر بازی گل خوردیم و در بازی مقابل الشباب عربستان هم با ناداوری شکست خوردیم.

سرپرست تیم استقلال تصریح کرد: در این فصل مصدومان زیادی داشتیم و بازیکنانی چون مجید غلام نژاد و احمد جمشیدیان در خیلی از مسابقات کنار تیم حضور نداشتند. همه این مسائل دست به دست هم داد تا نتوانیم نتایج دلخواه را کسب کنیم.

ماجدی در مورد اینکه گفته می شود بین بازیکنان استقلال همدلی وجود نداشت، گفت: در فوتبال حرفه ای اگر بازیکنان همدل باشند، شرایط تیم عالی می شود اما تنها همدلی مهم نیست، بلکه مهم این است که بازیکن متعهد به تیم و هوادارانش باشد. برخی از دوستان که در فصل گذشته از استقلال جدا شدند بدانند من و یا کادر فنی می توانستیم در بازی آخر که تشریفاتی بود، کار خودمان را انجام ندهیم اما به وظیفه خودمان عمل کردیم.

وی افزود: هر کسی به استقلال می آید، بداند که این استقلال است که به آنها ابهت می دهد و اگر هم جدا شوند باز هم استقلال بزرگ باقی خواهد ماند. هواداران خوب و بد را تشخیص می دهند و می دانند چه کسانی به استقلال پشت کردند. هر کسی در هر رده ای از استقلال جدا می شود، فکر نکند که با رفتنش استقلال خراب می شود. استقلال باشگاهی بزرگ با پشتوانه هوادارانش است.

ماجدی در پایان عنوان کرد: خوش به حال کسانی که با غیرت بودند و در استقلال ماندند.

انتهای پیام /

کد خبر: 142454

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT