پربازدیدترین ها

تمجید یک روزنامه اسپانیایی از هافبک تیم ملی ایران

خبرگزاری تسنیم: یک روزنامه اسپانیایی با تمجید از هافبک تیم ملی کشورمان نوشت: شجاعی یکی از تأثیرگذارترین بازیکنان لاس پالماس در فصل جاری بوده است.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، مسعود شجاعی با پایان قراردادش با اوساسونا در انتهای فصل گذشته به لاس پالماس در لیگ دسته دوم اسپانیا ملحق شد و تا امروز یکی از مهره های کلیدی زردپوشان جزایر قناری در فصل جاری بوده است. همین موضوع باعثشده روزنامه «Laprovincia» چاپ شهر لاس پالماس از او به عنوان یکی از مهره های ثابت تاکتیکی سرخیو لوبرا نام ببرد.

بر اساس گزارش این روزنامه اسپانیایی، از زمانی که مسعود شجاعی در تاریخ ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۳ اولین بازی اش را با پیراهن لاس پالماس مقابل تیم سابادی در جام حذفی اسپانیا انجام داد تا امروز جزو ثابتی از برنامه های تاکتیکی سرخیو لوبرا، سرمربی زردپوشان بوده است. مسعود در اولین بازی اش برای لاس پالماس مقابل سابادی گلزنی کرد و پس از آن در ۲۷ دیدار این تیم حضور داشته است.

هافبک ایرانی زردپوشان جزایر قناری تا اینجای فصل جاری در ۲۵ بازی از رقابت های لیگ دسته دوم اسپانیا موسوم به لیگا آدلانته حضور داشته و ۱۹۹۶ دقیقه حضور مثبت در میدان و ۵ گل در این رقابت ها را در کارنامه اش به ثبت رسانده است. مسعود همچنین در رقابت های جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپا دل ری دو بازی انجام داده و در ۱۸۰ دقیقه ای که در این رقابت ها بازی کرده یک گل به ثمر رسانده است.

شجاعی زمانی که در تاریخ ۲ سپتامبر ۲۰۱۳ به زردپوشان جزایر قناری اضافه شد، شرایط لاس پالماس خیلی خوب نبود و این تیم هنوز بردی کسب نکرده بود. شجاعی ۲۹ ساله تنها ۹ روز پس از پیوستنش به لاس پالماس به ترکیب اصلی این تیم راه یافت و اوضاع برای این تیم تغییر کرد.

هرگاه سرخیو لوبرا از شجاعی در پست بال چپ یا هافبک بازیساز، پستی که او سال گذشته در اوساسونا در آن بازی می کرد استفاده کرده، یکی از تأثیرگذارترین بازیکنان لاس پالماس را در زمین دیده است. این هافبک ۲۹ ساله امسال تنها ۶ بازی را از دست داده است.

شاگردان سرخیو لوبرا در حال حاضر با ۵۴ امتیاز در مکان پنجم جدول رده بندی لیگ دسته دوم اسپانیا ایستاده و با دپورتیوو لاکرونیا صدرنشین ۹ امتیاز اختلاف دارند.

انتهای پیام /

کد خبر: 142471

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT