پربازدیدترین ها

حریف روبرو مهم نیست، باید به هدفمان برسیم

سرمربی تیم بسکتبال مهرام گفت: من همیشه حرمت ها را حفظ کرده و در مورد داوری یا بازیکنان حرفی نزده ام.

به گزارشخبرگزاری فارس، مصطفی هاشمی پس از برتری مقابل دانشگاه آزاد و راهیابی به فینال لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: این بازی نسبت به دو مسابقه قبلی برای ما سخت تر بود. دانشگاه آزاد در خانه اش بازی می کرد و انگیزه داشت. امتیازگیری هم برای هر دو تیم سخت شده بود.

وی در خصوص استفاده کم از صمد نیکخواه بهرامی گفت: این بازیکن مصدوم بود و به هیچ وجه نمی خواستم او را بازی بدهم اما اصرار بیش از حد خودش مجبورم کرد او را به میدان بفرستم. خودم به شخصه از این اتفاق ناراحتم چون می دانم که او با آسیب دیدگی که دارد شب تا صبح نمی تواند بخوابد.

سرمربی مهرام تأکید کرد: من همیشه حرمت نگه داشتم و در مورد داوری و اینکه بازیکن پیر و جوان داریم حرف نزدم، صمد واقعا مصدوم است. اگر پیش از بازی عنوان می کردم او را در اختیار نداریم و کارمان مشکل است، سایر بازیکنان تحقیر می شدند.

هاشمی در مورد عملکرد داوران عنوان کرد: من اعتقاد دارم داوری مانند مربیگری است و باید مدیریت شود. برخلاف بازی قبلی که سوت های کمتری زده شد در این مسابقه در تمامی صحنه ها داوران سوت می زدند.

وی در مورد مسابقه فینال مقابل پتروشیمی گفت: فینال قطعا از تمامی مسابقات لیگ سخت تر خواهد بود. باید تلاش بیشتری را انجام دهیم. برای ما مهم نیست که چه تیمی حریفمان باشد. باید به هدفی که از پیش تعیین کرده ایم برسیم. من خودم دوست دارم مسابقه فینال به صورت ۴ برد از ۷ مسابقه برگزار شود.

به گزارش فارس، مهرام در بازی سوم موفق شد ۷۲ بر ۶۷ دانشگاه آزاد را شکست بدهد و حریف پتروشیمی در فینال شود.

انتهای پیام / م

کد خبر: 142488

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT