پربازدیدترین ها

برای توس خوشحالم، او ناامیدم نکرد

خبرگزاری تسنیم: سرمربی ۴۴ ساله یوونتوس شکست شاگردانش مقابل بنفیکا در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا را ناعادلانه توصیف کرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، آنتونیو کونته، سرمربی تیم فوتبال یوونتوس در پی شکست ۲ بر یک شاگردانش در خانه بنفیکا در بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا گفت: به نظرم نتیجه ای که در این بازی رقم خورد عادلانه نبود. با تمام احترامی که برای بنفیکا قائل هستم ولی ما با توجه به عملکردی که داشتیم و موقعیت هایی که روی دروازه آنها خلق کردیم سزاوار نتیجه بهتری بودیم. این خیلی بد است که نتوانستیم موقعیت های مان را تبدیل به گل کنیم. ما باید در ۹۰ دقیقه بازی برگشت سخت تلاش کنیم.

وی افزود: به نظرم بازی زیبایی بود و ما در دیدار برگشت مقابل بنفیکا هم تمام توان خود را به نمایش خواهیم گذاشت تا راهی فینال لیگ اروپا شویم. گل اولی که روی غافلگیری در همان ابتدای بازی خوردیم نگرانم کرد ولی از نوع بازی بازیکنانم و نحوه عملکردشان در این دیدار راضی هستم.

کونته با تمجید از مهاجم آرژانتینی تیمش که تنها گل یووه را در این بازی به ثمر رساند، گفت: برای توس خیلی خوشحالم. پیش از این شروع بازی از اینکه به توس بازی بدهم با توجه به اینکه ممکن بود باعثتشدید مصدومیتش شود، نگران بودم. وقتی بازیکنی که ۱۰ روز بازی نمی کند و تمرینی هم ندارد، می تواند کمی هراس به دل مربی بیندازد ولی بازیکنی مثل کارلوس شما را ناامید نمی کند.

انتهای پیام /

کد خبر: 142533

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT