پربازدیدترین ها

هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس

در آغاز هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس اورتون در صورت پیروزی بر ساوتهمپتون یک گام دیگر به لیگ قهرمانان اروپا نزدیک می شود.

به گزارشخبرگزاری فارس، هفته سی و ششم لیگ برتر جزیره فردا(شنبه) با انجام با انجام ۶ دیدار آغاز می شود.

از ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه به وقت تهران تیم های ساوتهمپتون و اورتون مقابل هم می ایستند. اورتون که برای رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا در سال آینده می جنگد، اکنون با ۶۹ امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی قرار گرفته و در صورت پیروزی می تواند به شکل موقت خود را به رده چهارم جدول رده بندی برساند تا جای آرسنال را بگیرد. این موضوع می تواند توپچی ها را زیر فشار زیادی قرار دهد زیرا آنها روز دوشنبه دیداری سخت مقابل نیوکاسل خواهند داشت.

از سوی دیگر ساوتهمپتون هم با ۴۹ امتیاز رتبه هشتم را در اختیار دارد و به فکر رقم زدن یکی از بهترین نتیجه های خود در طول سال های اخیر است.

در دیگر دیدار هم فولام که اشکان دژاگه را در اختیار دارد از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه میزبان هال سیتی است. فولام که برای رهایی از سقوط تلاش می کند، اکنون با ۳۰ امتیاز در رده نوزدهم قرار دارد. شکست هفته گذشته این تیم در خانه تاتنهام موجب شد تا روند دو پیروزی پیاپی آنها قطع شود اما آنها با فلیکس ماگات آلمانی هنوز هم انگیزه زیادی برای ماندن در لیگ برتر دارند.

هال سیتی هم با ۳۶ امتیاز چهاردهم است و برای آنکه در هفته های آخر فشار سقوط به دسته پایین تر را حس نکند بدون شک برای پیروزی مقابل سپیدهای لندن به میدان خواهد آمد.

برنامه کامل این رقابت ها به شرح زیر است:

ساوتهمپتون - اورتون

فولام - هال سیتی

استوک سیتی - تاتنهام

سوانسی - استون ویلا

وست برومویچ - وستهام

منچستریونایتد - نورویچ سیتی

انتهای پیام / خ

کد خبر: 142535

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT