پربازدیدترین ها

چشم نواز بازی کردن تیم ملی زیاد منطقی نیست

خبرگزاری تسنیم: کارشناس فوتبال ایران می گوید که تیم ملی بازی خوبی برابر مونته نگرو انجام نداده و با شرایطی که اکنون وجود دارد تحلیل کردن دشوار است.

بیژن ذوالفقارنسب در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، در مورد بازی دوستانه ایران و مونته نگرو گفت: فکر می کنم کارلوس کی روش فعلاً در حال آزمایش بازیکنان و روش های بازی کردن است. در این شرایط سخت است تیم ملی را تحلیل کرد چون هیچ چیز سرجای خود نیست.

وی ادامه داد: بازی خوبی از تیم ملی ندیدیم و هماهنگی لازم بین بازیکنان وجود نداشت، شاید کی روش نمی خواست تاکتیک هایش را نشان بدهد اما سردرگمی در تمام خطوط تیم ملی وجود داشت.

کارشناس فوتبال ایران تصریح کرد: بهتر بود مقابل مونته نگرو از داوری استفاده می شد تا این دروازه بان بیشتر با مدافعان تیم هماهنگ شود و جا بیفتد اما این اتفاق رخ نداد.

ذوالفقارنسب درباره سبک بازی تیم ملی اظهار داشت: تیم ملی چشم نواز بازی نمی کند و چشم نواز بازی کردن هم زیاد منطقی نیست. اگر قرار باشد ما زیبا بازی کنیم و بعد در هر مسابقه ۳،۴ گل بخوریم فایده ای نخواهد داشت. تیم ملی مقابل مونته نگرو نه تنها زیبا و چشم نواز بازی نکرد بلکه چیزی در ساختار تیمی ندیدیم.

وی در مورد عملکرد اشکان دژاگه و دیگر لژیونرها گفت: دژاگه بازیکنی است که خودش را به تیم ملی تحمیل می کند و به نظر من جز او دیگر لژیونرها عملکرد خوبی در تیم ملی نداشتند، دژاگه هم نمی تواند یک نفره کار خاصی انجام دهد.

ذوالفقارنسب درباره خط هافبک تیم ملی عنوان کرد: در خط هافبک مشکلات فراوانی داریم و در بازی با مونته نگرو هم بیشترین تغییرات در همین منطقه از زمین رخ داد. هنوز خط هافبک ما متزلزل است، ضمن اینکه از چهره بازیکنان مشخص است که تمرینات پرفشاری را انجام می دهند و برای رسیدن به استانداردهای مناسب وزن زیادی کم کردند.

انتهای پیام /

کد خبر: 154003

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT