پربازدیدترین ها

حرف هایم را زدم اما خیلی ها در تراکتورسازی سکوت کردند

خبرگزاری تسنیم: هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی در فصل گذشته تأکید کرد نمی خواهد شخصیتش به قیمت قرارداد بستن زیر سؤال برود.

میثم بائو در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیمدر مورد شرایط خود برای فصل آینده گفت: پیشنهادهایی به من شده ولی هنوز تصمیم نگرفته ام. هنوز خیلی زمان دارم و نمی خواهم مثل سال های قبل عجله کنم، چون در این چند سال از زود قرارداد بستن ضربه خوردم. نمی خواهم این بار زود تصمیم بگیرم تا بعد از اینکه قرارداد بستم سه بازیکن دیگر هم در پست من قرارداد امضا کنند.

وی ادامه داد: به عنوان مثال این خوب نیست که من، مجتبی جباری و جانواریو در یک فصل هم بازی بودیم. زمانی که با تراکتورسازی قرارداد امضا کردم مجید جلالی به من گفت که هافبک شماره یک من هستی ولی نمی دانم چرا بعد از آن دنبال جذب نکونام و تیموریان بود و البته علی کریمی هم بعداً به تیم ما اضافه شد. امسال دیگر نمی خواهم شرایط گذشته را داشته باشم.

هافبک تیم تراکتورسازی در فصل گذشته در مورد طلبی که از این تیم دارد، گفت: ۳۵۰ میلیون از تراکتورسازی می خواهم و حالا باید دید چه اتفاقاتی در آینده خواهد افتاد. متأسفانه خیلی ها در مورد مشکلات فصل گذشته سکوت کرده اند ولی من حرفم را زدم. من نمی خواهم شخصیتم به قیمت قرارداد بستن زیر سؤال برود و تنها کسی بودم که هم در مورد جلالی صحبت کردم و هم در مورد تونی اولیویرا. هدفم این بود که واقعیت ها را بگویم و ترسی هم از کسی یا چیزی نداشتم.

انتهای پیام /

کد خبر: 154008

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT