پربازدیدترین ها

خبرگزاری تسنیم: کاپیتان کهکشانی ها به گافی که در فینال لیگ قهرمانان اروپا داشت اعتراف کرد اما قهرمانی را حق تیمش دانست.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، ایکر کاسیاس در گفت وگو با سایت اتحادیه فوتبال اروپا در خصوص دهمین قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا گفت: این قهرمانی لذتی باورنکردنی در ما ایجاد کرد. پس از انتظاری طولانی برای کسب این جام، احساسات و افکار متفاوتی در سر ما وجود داشت. از اینکه دل میلیون نفر از هواداران را شاد کردیم به خود می بالیم، نه فقط هوادارانی که به لیسبون آمدند بلکه آنهایی که بازی را از تلویزیون و در سراسر دنیا تماشا کردند.

کاسیاس درباره لیاقت رئال مادرید برای کسب عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: با توجه تلاشی که ما برای کسب این جام انجام دادیم فکر می کنم که لیاقت کسب جام را داشتیم. بعد از آن همه سال صعود تا یکقدمی فینال فکر می کنم که عدالت برقرار شد.

کاپیتان رئال مادرید اعتراف کرد در صحنه گلی که در فینال لیگ قهرمانان اروپا دریافت کرده اشتباه کرده است. او که به خاطر فاصله گرفتن از خط دروازه نتوانست ضربه سر دیه گو گودین را مهار کند، خاطرنشان کرد: گلی که ما دریافت کردیم گل مزخرفی بود. آن گل از نظر روحی کمی تیم را به هم ریخت، چون تمام اعضای تیم نسبت به نتیجه احساس مسئولیت می کردند و به همین دلیل بود که تیم تا جایی که هر هواداری انتظار داشت، برای جبران گل خورده تلاش کرد. فوتبال همین است و در دقیقه ۹۰ و در وقت های تلف شده ما مساوی کردیم. به نظرم گل تساوی حق رئال مادرید بود و عدالت را برقرار کرد.

کاسیاس افزود: در وقت های اضافی رئال از نظر فیزیکی تحلیل رفته بود اما فکر می کنم باز هم از اتلتیکومادرید قوی تر بود و در نهایت به چیزی که حقش بود رسید.

انتهای پیام /

کد خبر: 154011

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT