پربازدیدترین ها

ارزیابی میرر از گروه F جام جهانی

خبرگزاری تسنیم: از سه بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان به عنوان دیدنی ترین بازیکنان ایران در جام جهانی نام برده شده است.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، در آستانه جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل تحلیل های مختلفی در خصوص گروه ها و ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی شده و در این بین نگاه های زیادی هم به گروه F این مسابقات می شود.

در گروه F ایران، آرژانتین، نیجریه و بوسنی حضور دارند و نشریه تایمز آمریکا به تحلیل این گروه پرداخته اما ایران را تیمی بدون شانس می داند.

محبوب ترین تیم:
آرژانتین: آنها بهترین خط حمله سه نفره جهان را در اختیار دارند اما باید در خط هافبک و دفاع به دنبال بازیکنان کلیدی آرژانتین بود. لیونل مسی، گونزالو ایگواین، آنخل دی ماریا و سرخیو آگوئرو امیدهای گلزنی آرژانتین هستند اما در تیم های مقابل چه کسانی می خواهند این بازیکنان را مهار کنند؟

تیم بدون شانس:
ایران:قرعه سختی است و ایران یک کار دشوار را در این گروه خواهد داشت. آنها برای اینکه از گروه خود صعود کنند باید برابر نیجریه به پیروزی برسند و در دو بازی دیگر خود نیز از حریفان مساوی بگیرند. قطعاً این کار دشواری است.

شگفتی ساز:
بوسنی وهرزگوین:یک تیم بااستعداد که می تواند در جام جهانی حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد. آنها اگر به عنوان تیم اول از گروه خود صعود کنند باید مقابل تیم دوم گروه E قرار بگیرند اما اگر دوم شوند به احتمال زیادی با فرانسه روبرو خواهند شد. ادین ژکو و میرالم پیانیچ بازیکنان خط حمله بوسنی هستند که می توانند این تیم را به مراحل بالاتر ببرند.

بازیکنان تماشایی گروه:
آرژانتین:پابلو زابالتا(منچسترسیتی)، اسکیل گارای(بنفیکا)، لیونل مسی(بارسلونا)، سرخیو آگوئرو(منچسترسیتی) و گونزالو ایگواین(ناپولی)

بوسنی وهرزگووین:آسمیر بگوویچ(استوک سیتی)، میرالم پیانیچ(رم)، سِجاد صالیحوویچ(هوفنهایم) و ادین ژکو(منچسترسیتی)

ایران:دنیل داوری(اینتراخت برانشویگ)، اشکان دژاگه(فولام) و سردار آزمون(روبین کازان)

نیجریه:ژوزف یوبو(نوریچ سیتی)، اوبی میکل(چلسی) و شولا آمئوبی(نیوکاسل)

انتهای پیام /

کد خبر: 154013

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT