پربازدیدترین ها

مسابقات آلیش بانوان قهرمانی آسیا - گنبد

خبرگزاری تسنیم: پنجمین دوره مسابقات آلیش بانوان قهرمانی آسیا با قهرمانی تیم ایران خاتمه یافت.

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی، این مسابقات با حضور ۵ تیم پاکستان، قرقیزستان، ترکمنستان، افغانستان، ازبکستان و ۲ تیم از ایران در سالن المپیک شهرستان گنبد برگزار شد.

در پایان این مسابقات تیم ایران «الف» با کسب ۷۸ امتیاز به مقام قهرمانی رسید و تیم های ترکمنستان و قرقیزستان با ۳۹ و ۲۶ امتیاز به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.
براساس این گزارش نفرات برتر اوزان مختلف به شرح زیر معرفی شدند:

در وزن ۵۲ کیلوگرم ندا خانی از ایران «الف» به مقام قهرمانی رسید. نماینده قرقیزستان دوم شد و کشتی گیران ترکمنستان و ازبکستان به طور مشترک به مقام سوم دست یافتند.
دروزن ۵۷ کیلوگرم شیما نادری از تیم ایران «ب» صاحب مدال طلا شد و زهرا نظری از ایران «الف» به مقام دوم رسید. نمایندگان ترکمنستان و ازبکستان هم به مقام سوم دست یافتند.

همچنین در وزن ۶۶ کیلوگرم رانا اوزاکوا از ترکمنستان بر سکوی قهرمانی ایستاد و ودبی سارا از قرقیزستان به مقام دوم این وزن رسید. زهرا رهنما از ایران «الف» و آزاده علیزاده از تیم ایران «ب» به مدال برنز رسیدند.

در وزن ۷۶ کیلوگرم نسیبه تورکیووا از ازبکستان به مدال طلا رسید و مریم احمدی از تیم ایران «الف» دوم شد. عزت قربانی از تیم ایران «ب» و راحله کوثر ازپاکستان به مدال برنز رسیدند.

براساس این گزارش در وزن ۷۶ + کیلوگرم شیرین تورکیووا از ترکمنستان اول و سعیده رحیمی از تیم ایران «الف» به مقام دوم قناعت کرد. همچنین فریده سیده از پاکستان و آنا براتی از ایران «ب» سوم شدند.

خانم نسرین شاکری فرد به عنوان سرمربی و فاطمه بیگم حسینی به عنوان سرپرست تیم های ایران «الف» و «ب» را هدایت می کردند.

مسابقات رده آقایان از امشب(چهارشنبه) در همین مکان آغاز خواهد شد و کشتی گیران اوزان ۶۰ و ۷۰ کیلوگرم به مصاف هم خواهند رفت.

انتهای پیام /

کد خبر: 154016

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT