پربازدیدترین ها

تلاش می کنیم نتایج گوانگژو تکرار نشود

خبرگزاری تسنیم: رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: تلاش می کنیم نتایج گوانگژو در بازی های آسیایی کره جنوبی تکرار نشود.

محمدعلی شجاعی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیمدر خصوص شرایط کنونی کمانداران ایران اظهار داشت: کمانداران کشورمان ۲ هفته در ساری تمرین کردند. اردوی رضایت بخشی بود و همه از جمله کادر فنی و ورزشکاران از شرایط این کمپ تمرینی رضایت داشتند.

وی با بیان اینکه اکنون تمرینات تیم ملی در سایت آزادی تهران در حال پیگیری است، گفت: معضل کنونی ما تجهیزات است که امیدوارم تا پیش از آغاز بازی های آسیایی این مشکل رفع شود. البته فدراسیون در مضیقه مالی قرار دارد.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان عنوان کرد: ورزشکاران نمی توانند همیشه در پیک کامل آمادگی باشند. تلاش ما این است که بتوانیم تیم را در زمان آغاز بازی های آسیایی به مرز کامل آمادگی برسانیم.

وی با بیان اینکه عملکرد ملی پوشان تیراندازی با کمان در سال جاری نسبت به سال گذشته بهتر شده است، خاطرنشان کرد: کره جنوبی یکی از کشورهایی است که در کامپوند سرمایه گذاری زیادی داشته است و به نوعی می توان گفت کره جنوبی مهد این رشته ورزشی است. آنها در این دوره میزبان هستند و می خواهند تمام مدال ها را درو کنند؛ خصوصا در رشته هایی از جمله تکواندو، تیراندازی و تیروکمان که به نوعی برای آنهاست. هند هم در این سال ها کامپوند خوبی داشته و یکی از حریفان اصلی ما در بازی های آسیایی محسوب می شود.

شجاعی خاطرنشان کرد: ایران در تیراندازی با کمان شانس کسب مدال دارد اما نمی توان با قطعیت یادآور شد که چه مدالی برای ما حاصل می شود. به طور مثال ما در کشتی و کاراته شانس کسب مدال طلا داریم اما آیا می توان گفت در کدام اوزان این امر محقق می شود؟ قطعا کار دشواری پیش روی ماست اما فعلا طلا گرفتن برای تیراندازی با کمان نیست. تمام تلاش ما این است که ناکامی این رشته در گوانگژو تکرار نشود.

وی در خصوص اعلام اسامی نهایی کمانداران اعزامی ایران به بازی های آسیایی تصریح کرد: با اعزام ملی پوشان به مسابقات جهانی ترکیه ترکیب نهایی تیم ملی برای حضور در بازی های آسیایی مشخص می شود.

انتهای پیام /

کد خبر: 154028

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT