پربازدیدترین ها

خبرگزاری تسنیم: رئیس باشگاه بارسلونا با اعلام اینکه مهاجم شیلیایی خود را در فهرست بازیکنان فروشی تیم قرار نمی دهد، شایعاتی را که درباره پیوستن او به یوونتوس وجود داشت، تکذیب کرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، از پایان فصل گذشته شایعات ضدونقیضی درباره قرار گرفتن الکسیس سانچس در فهرست بازیکنان مازاد بارسلونا برای فروش در فصل نقل وانتقالات مطرح و گفته شد که تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا مشتری پروپا قرص این بازیکن شیلیایی است.

شب گذشته اما خوسپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا ابراز اطمینان کرد که مهاجم پیشین تیم اودینزه ایتالیا جزو بازیکنان فروشی بارسا در تابستان سال جاری نخواهد بود.

بارتومئو اظهار داشت: سانچس در بازار نقل وانتقالات نخواهد بود. قرارداد او هنوز به قوت خود باقی است. سانچس در برنامه هایی است که ما برای فصل آینده در نظر گرفته ایم. ما همیشه به او نیاز داشته ایم، چون او به عنوان یک بازیکن برای تیم ما ارزش فراوانی دارد.

رئیس کاتالان ها که با نشریه شیلیایی «مرکوریو» گفت وگو می کرد، تأکید کرد که برخلاف ادعای برخی رسانه ها، از سوی سران باشگاه یوونتوس هیچ تماسی با وی در مورد انتقال الکسیس سانچس به تورین گرفته نشده است.

وی خاطرنشان کرد: ما درباره تمایل یوونتوس هیچ چیزی نمی دانیم و هیچ توافق حاصل نشده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مدیربرنامه های سانچس صحبت کنید. انتشار چنین داستان هایی درباره فصل نقل ‎وانتقالات تابستان اتفاقی عادی است.

انتهای پیام /

کد خبر: 154029

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT