پربازدیدترین ها

منظور ابراهیم زاده را متوجه نمی شوم

خبرگزاری تسنیم: مهاجم پدیده مشهد با اشاره به ۳ شکست اخیر این تیم در لیگ برتر گفت: فکر می کنم همدلی بازیکنان نسبت به هفته های گذشته کمتر شده است.

رضا عنایتی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیمدرمورد شکست خانگی ۲ بر یک پدیده مقابل پیکان عنوان کرد: تیم ما فوتبال خوبی به نمایش گذاشت. ۸۰ درصد از مالکیت بازی را در اختیار داشتیم و یکی از بهترین بازی ها را به نمایش گذاشتیم. موقعیت های زیادی را از دست دادیم و در دقیقه ۹۵ هم یک موقعیت را از فاصله ۵ متری به شکلی عجیب بیرون زدیم.

او ادامه داد: خوب بازی می کنیم اما نمی دانم چرا موقعیت های ما تبدیل به گل نمی شود. با این حال احساس می کنم همدلی بازیکنان نسبت به گذشته کمتر شده و ما باید این شرایط را تغییر دهیم. در این بازی موقعیت صددرصد نداشتم و ناراحتم که گل نزدم ولی مطمئن باشید این وضعیت برای ما تغییر خواهد کرد.

عنایتی در پاسخ به این سؤال که آیا پدیده باید نگران سقوط احتمالی به لیگ دسته اول باشد، خاطرنشان کرد: فکر نمی کنم اینطور باشد. فوتبال همیشه با اتفاقات مختلف همراه است و تیم ها معمولا دچار چنین بحران هایی می شوند. باید تلاش کنیم تا هرچه زودتر از این وضعیت بیرون بیاییم و دوباره روند مثبت خودمان را در پیش بگیریم.

مهاجم پدیده درمورد حرف های منصور ابراهیم زاده که بعد از بازی گفت امکان ندارد کسی دست خالی از مشهد بیرون برود، گفت: من متوجه منظور ابراهیم زاده نمی شوم و نمی دانم او از چه دریچه ای در این مورد صحبت کرده است. شاید احتمالش حاجت گرفتن از امام هشتم(ع) باشد، ولی به طور دقیق نمی توانم متوجه حرف ها و منظور این مربی شوم.

انتهای پیام /

کد خبر: 180523

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT