پربازدیدترین ها

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم به اینچئون

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم تیر و کمان کامپوند بانوان ایران اعتقاد دارد هنوز بانوان کماندار ایران به خود باوری نرسیده اند.

به گزارش خبرنگار اعزامیخبرگزاری تسنیمبه اینچئون، نجمه آبتین پس از ناکامی تیم بانوان کامپوند ایران در دستیابی به مدال برنز هفدهمین دوره بازی های آسیایی گفت: قطعاً اگر بچه ها رکورد خود را می زدند سوم می شدیم، اما نه تنها این کار را نکردند بلکه اشتباهاتی را مرتکب شدند که باعثشد برنز را از دست بدهیم.

وی درباره اینکه تیر و کمان ایران نتایج خوبی گرفته است، گفت: تیم ما در مرحله مقدماتی عملکرد خوبی داشت و در بازی امروز هم شرایط مان بد نبود اما اشتباهاتی داشتیم که همین اشتباهات ما را از دستیابی به مدال محروم کرد.

سرمربی تیم کامپوند بانوان ایران تأکید کرد: انتظار ما از بانوان کماندار بیشتر بود اما نشد و ما در این دوره از بازی ها به مدال نرسیدیم. این برای اولین بار بود که تیم کامپوند بانوان ایران تا کسب مدال پیش رفت. تیم ما تا به حال به این مرحله نرسیده بود که شانس مدال داشته باشد، اگر مدال می گرفتیم کار بزرگی انجام می دادیم.

آبتین افزود: متاسفانه بانوان کماندار ایران هنوز خود را باور ندارند. اطمینان داشته باشید اگر رکوردهای خود را می زدند امروز برای سوم و چهارمی رقابت نمی کردیم و فینالیست بودیم. تک اشتباهات نتایج را تغییر می دهد و همین اشتباهات باعثشد ما مدال نگیریم.

انتهای پیام /

کد خبر: 180527

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT