پربازدیدترین ها

انریکه:

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم فوتبال بارسلونا اعتراف کرد تا زمانی که به هافبک کهنه کار تیمش نیاز نداشته باشد او همچنان نیمکت نشین خواهد بود.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، لوئیس انریکه در بازی هفته گذشته تیمش برابر مالاگا که با تساوی بدون گل خاتمه یافت ژاوی هرناندس، کاپیتان و هافبک کهنه کار تیمش را نیمکت نشین کرد و او را حتی یک دقیقه هم به میدان نفرستاد تا بحثمازاد بودن این ستاره ۳۴ ساله در نیوکمپ مطرح شود، موضوعی که انریکه آن را قبول ندارد.

وی در خصوص بازیکنی که در سال ۱۹۹۸ به کاتالان ها پیوست اما این فصل از ترکیب اصلی بارسا کنار گذاشته شده، اظهار داشت: وقتی چنین بازی هایی پیش می آیند، من باید همه چیز را با دقت بررسی کنم. این بازی ها راه حل های درست می خواهند. پیش از این هم گفته ام که به ژاوی نیاز دارم درست مانند تمام بازیکنان دیگری که در تیمم هستند. زمانی که نیاز باشد از همه آنها استفاده خواهم کرد.

انریکه افزود: هربار که یکی از بازیکنان را از ترکیب تیم کنار می گذارم حرف و حدیثی پیش می آید. هفته پیش نسبت به مارک بارترا بی انصافی کردم اما من در تیم می توانم فقط ۱۱ بازیکن داشته باشم. من آن کسی هستم که باید تصمیمات را بگیرد. ژاوی بازیکن خاصی است و این موضوع را همه ما می دانیم. من و او هم تیمی بودیم اما فوتبال همین است و اوضاع فصل به فصل عوض می شود.

سرمربی آبی و اناری ها خاطرنشان کرد: من به نگرانی شما و هواداران در خصوص کنار گذاشته شدن ژاوی از ترکیب احترام می گذارم اما زمانی که نیاز داشته باشم از تمام بازیکنانم استفاده می کنم و این به شرایط مسابقات بستگی دارد.

بارسلونا امشب از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران در هفته ششم لالیگا میزبان گرانادا است.

انتهای پیام /

کد خبر: 180565

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT