پربازدیدترین ها

هفدهمین دوره بازی های آسیایی - اینچئون ۲۰۱۴

خبرگزاری تسنیم: پلیس اینچئون شناگر ژاپنی را به دلیل سرقت دوربین عکاسی یک خبرنگار ممنوع الخروج کرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، پلیس کره جنوبی امروز(شنبه) اعلام کرد در جریان برگزاری هفدهمین دوره بازی های آسیایی ورزشکار ژاپنی دوربین عکاسی یک خبرنگار کره ای را به سرقت برده است. کمیته المپیک ژاپن با انتشار بیانیه ای اعلام کرد ورزشکار موردنظر نائویا تومیتا بوده که در بازی های آسیایی ۲۰۱۰ گوانگژو مدال طلا کسب کرده بود ولی در این دوره از بازی ها از کسب مدال بازماند.

پلیس اینچئون با اشاره به اینکه شناگر ژاپنی بازداشت نشده ولی ممنوع الخروج شده در گفت و گو با خبرگزاری «رویترز» گفت: پس از دریافت گزارش اقدام به بررسی دوربین های مداربسته مکان موردنظر کردیم و ورزشکار ژاپنی را در صحنه ارتکاب جرم دیدیم ولی برای اطمینان از این موضوع فیلم ضبط شده را به سرپرست کاروان اعزامی ژاپن نشان دادیم.

پلیس، این ورزشکار ژاپنی را در سالنی که مشغول تشویق هم تیمی های خود بود به گوشه ای فرا خواند و به طور خصوصی با او در مورد این مسئله به صحبت پرداخت. پلیس در این باره اعلام کرد: نائویا تومیتا اتهام خود را خیلی زود پذیرفت. این پرونده به دادستانی ارجاع داده خواهد شد و این هفته مورد بررسی قرار می گیرد.

یکی از مسئولان برگزاری بازی های آسیایی ۲۰۱۴ در این خصوص عنوان کرد احتمال اینکه ژاپنی ها این شناگر را از کاروان خود اخراج کنند، وجود دارد و طوری برنامه ریزی خواهند کرد که وی را فوراً به کشورشان بازگردانند.

انتهای پیام /

کد خبر: 180578

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT