پربازدیدترین ها

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم به اینچئون

خبرگزاری تسنیم: رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: مدال طلا آرزویمان است اما بسکتبال بازی دهم ثانیه هاست و برای همین هم نمی توان پیش بینی کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامیخبرگزاری تسنیمبه اینچئون، محمود مشحون در مورد عملکرد تیم ملی بسکتبال ایران در بازی های آسیایی اطهار داشت: تا به اینجا بازی های بسیار خوبی داشتیم و بچه ها با انگیزه بازی کردند تا به اینجا انتظاراتمان را برآورده کردند امیدوارم با همین انگیزه و انرژی جلو بروند.

وی ادامه داد: مدال طلا آرزویمان است اما بسکتبال بازی دهم ثانیه هاست و برای همین هم نمی توان پیش بینی کرد اما با تمام توان برای آن خواهیم جنگید. ما به امید کسب بهترین مدال آمده ایم و تلاش مان را هم خواهیم کرد. بازیکنان ما تیم ها را دست کم می گیرند، متاسفانه این رویه ای است که در ورزش ایران جا افتاده و اشتباه است ما هیچ تیمی را دست کم نخواهیم گرفت.

رئیس فدراسیون بسکتبال تصریح کرد: در بازی برابر فیلیپین کوارتر اول بسیار خوب بودیم اما در کوارتر همین حریف را دست کم گرفتن داشت کار دست مان می داد. به نظر من تیم های چین، کره، فیلیپین و ایران راهی نیمه نهایی می شوند که همه از تیم های خوب هستند و کارمان برابرشان دشوار است.

انتهای پیام /

کد خبر: 180589

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT