پربازدیدترین ها

خبرگزاری تسنیم: آقای خاص با متهم کردن سرمربی شیلیایی منچسترسیتی به تلاش برای به چالش کشیدن داور بازی دو تیم، جنگ روانی با او را از سر گرفت.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو، ادعا کرد مانوئل پیگرینی، همتای شیلیایی وی در منچسترسیتی، مارک کلاتنبورگ داور بازی هفته گذشته دو تیم را به دردسر انداخته است.

پس از آن بازی که چلسی در آن با رویکردی تدافعی توانست میزبان منچستری را با تساوی یک بر یک متوقف کند، پیگرینی گفت که آبی پوشان لندن مانند تیمی کوچک در لاک دفاعی فرو رفته بودند و آنها را در حد تیمی مانند استوک سیتی دانست. مورینیو بلافاصله جواب پیگرینی را نداد اما سکوتش دوام نداشت و شب گذشته(جمعه) پاسخ سرمربی مدافع عنوان قهرمانی را داد.

مورینیو گفت: این اولین، دومین یا سومین باری نبود که او(پیگرینی) به همه گفته درباره داوران صحبت نمی کند. او کلاتنبرگ را کشت. این سومین یا چهارمین باری است که می گوید درباره من یا تیم هایم حرفی نمی زند اما یک بار دیگر این کار را انجام داد. خودتان در این باره قضاوت کنید. زمانی گفتم درباره او حرف نمی زنم و واقعاً دارم تلاش می کنم تا این کار را انجام دهم. با من حرف نزنید. اگر دنبال داستان و حاشیه هستید با او صحبت کنید نه من. من مسیر خودم را می روم و نمی خواهم در مورد هیچ شرایطی بحثکنم.

مردان آقای خاص امشب(شنبه) در هفته ششم لیگ برتر انگلیس میزبان استون ویلا هستند، تیمی که آقای خاص فصل گذشته با سرمربی آن پل لمبرت، یک جنگ لفظی را به راه انداخت. مورینیو اما تأکید کرد که قصد ندارد اختلافات فصل گذشته را مرور کند و کاری به کار مربیان یا بازیکنان سایر تیم ها ندارد.

وی عنوان کرد: زمانی که تیمم در خانه بازی داشته باشد، برای مربیان تمام حریفان احترام قائلم. وظیفه خودم می دانم که در تونل رختکن منتظرشان بمانم زمانی که همزمان با من به سمت رختکن می روند اما اگر دیر یا زودتر بخواهند به رختکن بروند نزدشان می روم و با آنها دست می دهم. بازی با استون ویلا هم از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

انتهای پیام /

کد خبر: 180608

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT