پربازدیدترین ها

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم به اینچئون

خبرگزاری تسنیم: ملی پوش دوچرخه سواری کشورمان گفت: ورزشکاری که اول شد در سال گذشته قهرمانی جهان را به دست آورده بود و با حمایت هایی که از سوی باشگاه های بزرگ دنیا از وی شد به این عنوان رسید.

به گزارش خبرنگار اعزامیخبرگزاری تسنیمبه اینچئون، حسین عسگری بعد از رسیدن به مدال برنز در رشته تایم تریل انفرادی اظهار داشت: مسابقه امروز در مسافت ۴٢کیلومتر با حضور بهترین های آسیا که در سطح جهان مطرح هستند، برگزار شد. در پایان هم ورزشکاری اول شد که سال گذشته قهرمان جهان شده بود و با برنامه ریزی هایی که از سوی باشگاه های بزرگ دنیا برایش انجام شده بود، مدال طلا رو گرفت.

وی ادامه داد: من هم در طول ۳ ماه گذشته با برنامه خاص از سوی فدراسیون آماده شدم و توانستم به آمادگی خوبی برسم اما مشکلم این بود که در مسابقات زیادی شرکت نکرده بودم. می خواستم در مسابقات تک مرحله ای اروپا شرکت کنم که دیگر زمان کم بود و نشد. مجید ناصری در این ۳ ماه مربی ما بود و با برنامه های او ۳ مرحله اردو داشتیم. در همدان، تهران و زنجان این ۳ اردوی آماده سازی را برگزار کردیم.
دوچرخه سوار کشورمان عنوان کرد: مسیر امروز در کنار دریا بود و باد شدید می وزید و مقداری دوچرخه و فرمان رو اذیت می کرد اما توانستم با اختلاف زیاد نسبت به نفر چهارم، عنوان سوم را بدست آورم. با نفر دوم هم اختلاف کمی داشتم و می توانستم طلا را هم بگیرم چون اختلافمون ۴٥ ثانیه بود.

انتهای پیام /

کد خبر: 180618

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT