پربازدیدترین ها

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم به اینچئون

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم ملی والبیال گفت: با توجه به اختلاف سطحی که بین والیبال ایران و مالدیو وجود دارد کار بسیار سختی مقابل این تیم داشتیم.

به گزارش خبرنگار اعزامیخبرگزاری تسنیمبه اینچئون، اسلوبودان کواچ‬ پس از پیروزی ۳ بر صفر تیم ملی والیبال کشورمان مقابل مالدیو در هفدهمین دوره بازی های آسیایی اظهار داشت: ‫ایجاد انگیزه در تیم کار بسیار سختی است، چراکه شما باید مقابل حریفانی مانند مالدیو بازی کنید و خیلی سخت است‬ که در این شرایط ایجاد انگیزه کنیم.

وی با اشاره به سطح کیفی دیدار ایران و مالدیو افزود: با توجه به اختلاف سطحی که بین والیبال ایران و مالدیو وجود دارد کار بسیار سختی مقابل این تیم داشتیم، ‫اما به هر حال این بازی ها می تواند یک تمرین برای بازیکنان باشد‬.

سرمربی تیم ملی والبیال با بیان اینکه ‫به بچه ها گفته بودم بازی با مالدیو را زیاد سخت نگیرند، عنوان کرد: به بازیکنان تأکید کردم که مراقب باشند تا در این بازی ها آسیب نبینند، چون ما در آینده بازی های مهم تری داریم.

کواچ با یادآوری اینکه بازیکنانش پس از بازی های لیگ جهانی و قهرمانی جهان خسته هستند، گفت: ‫باید بگویم انگیزه بچه ها از خستگی شان بیشتر است و در این رقابت ها آنها انگیزه بسیار بالایی دارند.

انتهای پیام /

کد خبر: 180633

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT