پربازدیدترین ها

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم به اینچئون

خبرگزاری تسنیم: کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران گفت: برای ما خیلی مهم است که بازی با چین را ببریم چون می خواهیم صدرنشین باشیم.

به گزارش خبرنگار اعزامیخبرگزاری تسنیمبه اینچئون، تیم ملی ایران در دومین دیدار خود در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات بسکتبال بازی های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون با نتیجه ۱۰۷ بر ۶۹ مغولستان را شکست داد تا صعود خود را به مرحله نیمه نهایی رقابت ها قطعی کرده باشد.

صمد نیکخواه بهرامی، کاپیتان تیم ایران که در این بازی نیز از روی نیمکت شاهد بازی یارانش بود گفت: بازی سبکی بود و تیم مغولستان حرفی برای گفتن مقابل ما نداشت. ما می دانستیم که با اختلاف برنده می شویم برای همین هم سرمربی ترجیح داد من استراحت کنم و برای بازی فردا با چین آماده شوم.

وی ادامه داد: چین تیم قدرتمندی است و فردا بازی حساسی با آنها خواهیم داشت. برای ما خیلی مهم است که این بازی را ببریم چون می خواهیم صدرنشین باشیم. هدف ما کسب مدال طلاست و باید همه حریفان را ببریم. تا به اینجا فقط فیلیپین کمی ما را اذیت کرده که آنها هم حدف شدند. تصور ما این بود که در نیمه نهایی، ایران، چین، کره جنوبی و فیلیپین حاضر خواهند بود که قطر غافلگیرمان کرد و با شکست فیلیپین راهی مرحله بعد شد.

کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران گفت: از حالا به بعد بازی های سخت ما شروع می شود. قطر تمام بازیکنانش را آورده و تیم بسیار خوبی است. آنها یک گارد رأس آمریکایی دارند در کل تمام بازی های نیمه نهایی سخت است. مدال طلا را می خواهیم برای همین باید همه راشکست دهیم تا به آن برسیم.

نیکخواه بهرامی درباره تیم فصل آینده اش تصریح کرد: هنوز تکلیفم مشخص نیست از چین و کره و NBA پیشنهاد داشتم اما هنوز با تیمی به تفاهم نرسیده ام. هر زمان که قرارداد ببندم و خیالم راحت شود اسم تیمم را خواهم گفت در حال حاضر همه فکرمان بازی های آسیایی است و بعد از آن تیم فصل آینده ام را انتخاب خواهم کرد.

انتهای پیام /

کد خبر: 180635

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT