پربازدیدترین ها

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم به اینچئون

خبرگزاری تسنیم: دبیر کل کمیته ملی المپیک گفت: عبادی کار بزرگ و ارزشمندی انجام داد و جا دارد بابت این نتیجه درخشان از او، کادر فنی و فدراسیون تیر و کمان تقدیر و تشکر ویژه شود.

به گزارش خبرنگار اعزامیخبرگزاری تسنیمبه اینچئون، اسماعیل عبادی عضو تیم کامپوند کشورمان در مرحله نهایی بازی های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون با نتیجه ۱۴۵ بر ۱۴۱ بر نماینده هندوستان غلبه کرد و نشان طلا را بر گردن آویخت.

شاهرخ شهنازی، دبیر کل کمیته ملی المپیک در این مورد گفت: مدال طلای عبادی مدالی بسیار ارزشمند است چرا که بعد از ۴ دوره حضور به دست آمد تا نشان دهد که ورزش ایران دیگر متکی به یکی دو رشته خاص نیست. او کار بزرگ و ارزشمندی انجام داد و جا دارد بابت این نتیجه درخشان از او، کادر فنی و فدراسیون تیر و کمان تقدیر و تشکری ویژه شود.

شهنازی ادامه داد: قطعا سرمایه گذاری روی رشته هایی همچون تیراندازی، تیروکمان و قایقرانی به دلیل تعدد مدال های شان در بازی های آسیایی می توانند جایگاه ما را در جدول بازی ها ارتقا بخشند.

دبیر کل کمیته ملی المپیک اظهار داشت: خوشبختانه از سال ها پیش استعدادیابی در این رشته در اولویت کار قرار گرفته و کسب مدال های ارزشمند ملی پوشان این رشته در رده های نوجوانان و جوانان نوید این را می دهد که در آینده تعداد مدال های خوش رنگ مان در میادین آسیایی و جهانی بیشتر باشد.

انتهای پیام /

کد خبر: 180656

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT