پربازدیدترین ها

خبرگزاری تسنیم: در پی ثبت نتایج ضعیف در کارنامه شیاطین سرخ در هفته های نخست فصل جدید لیگ برتر انگلیس، فن خال، مربی بدنساز این تیم را کنار گذاشت.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، به دنبال انتقاداتی که از ناآمادگی جسمانی بازیکنان منچستریونایتد در بازی های این تیم در پنج هفته سپری شده از لیگ برتر صورت گرفته، لوئیز فن خال، سرمربی هلندی شیاطین سرخ اولین شوک را برای تغییر وضعیت فعلی تیمش وارد کرد زمانی که تونی اشترودویک، مربی بدنساز تیم را از کادر فنی تیم اصلی کنار گذاشت و به جای او یوس فن دیک را روی کار آورد.

شمار بالای بازیکنان مصدوم منچستریونایتد در تمرینات این تیم و همچنین ناآمادگی جسمانی آنها در بازی های اخیر به خصوص در خانه لسترسیتی که بازی ۳ بر یک برده را ۵ بر ۳ باختند، کاسه صبر فن خال را سرانجام لبریز کرد تا مربی بدنساز تیم را که سابقه کاری طولانی در اولدترافورد دارد(از سال ۲۰۰۷) از جمع دستیاران خود کنار بگذارد.

فن خال روز گذشته(جمعه) فاش کرد که ۹ بازیکن خود را برای بازی امشب تیمش برابر وستهام در اختیار نخواهد داشت و اعتراف کرد که وضعیت فعلی منچستریونایتد بدترین وضعیتی است که تا کنون در دوران مربیگری خود تجربه کرده است.

پیامد نارضایتی سرمربی پیشین تیم ملی هلند از وضعیت موجود به برکناری مسئول اصلی آمادگی جسمانی بازیکنان، استرودویک منجر شده و از این پس این مسئولیت برعهده فن دیک، بدنسازی که همکاری اش با فن خال سابقه ای طولانی دارد خواهد بود. استرودویک ۴۲ ساله هم از پس از به عنوان مربی بدنساز تیم جوانان باشگاه به فعالیت خود ادامه می دهد.

انتهای پیام /

کد خبر: 180659

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT