پربازدیدترین ها

در قرارداد ما نیست که حتماً باید بازی کنیم

خبرگزاری تسنیم: دروازه بان تیم پرسپولیس گفت: در آسیا همه کریمی را می شناسند و تجربیات او می تواند به کمک فوتبال ایران بیاید.

نیلسون کوریا جونیور در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، در مورد پیروزی ۲ بر یک پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان عنوان کرد: بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم برای دومین هفته متوالی ۳ امتیاز را کسب کنیم. حریف تیم خوبی بود اما ما توانستیم از فرصت هایمان استفاده کنیم و نتیجه بگیریم.

وی در خصوص ارتباط دوستانه ای که با سوشا مکانی در جریان بازی با استقلال خوزستان داشته، گفت: برای هزارمین بار می گویم که هیچ مشکلی با هم نداریم. من و سوشا در خارج از زمین هم با هم دوست هستیم. طبیعی است که هر دو نفر ما دوست داریم برای پرسپولیس بازی کنیم اما هر هفته یک نفر از ما می توانیم به میدان برویم.

دروازه بان پرسپولیس ادامه داد: باید به هم کمک کنیم نه اینکه روحیه همدیگر را خراب کنیم. در قرارداد ما نیست که حتماً باید بازی کنیم. ما تا آخر فصل با باشگاه قرارداد داریم و باید به آن پایبند باشیم. هر کدام در تمرین بهتر باشیم درخشان به او بازی می دهد.

نیلسون خاطرنشان کرد: طبیعی است که دوست دارم بازی کنم اما هرچه مربیان تصمیم بگیرند آن کار را انجام می دهم. اعتراض یک نفر نباید شرایط تیم را خراب کند. من هیچ وقت اردوی پرسپولیس را ترک نکرده و قهر هم نکردم. در تمام این روزها به صورت کاملاً حرفه ای به تمرین پرداختم.

دروازه بان پرسپولیس در مورد گلی که سوشا مکانی مقابل استقلال خوزستان دریافت کرد، گفت: این اتفاقی است که امکان دارد برای هر دروازه بانی رخ دهد. سوشا بعد از گل چند موقعیت مسلم را از حریف گرفت.

نیلسون درباره حضور علی کریمی در تیم ملی به عنوان مربی، به تسنیم گفت: خیلی خوب شد که کریمی به تیم ملی رفت، این یک اتفاق خوب برای فوتبال ایران است. در آسیا همه کریمی را می شناسند که این مسئله می تواند به نفع تیم ایران باشد. تجربیات کریمی می تواند به کمک فوتبال ایران بیاید.

انتهای پیام /

کد خبر: 180668

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT