پربازدیدترین ها

خبرگزاری تسنیم: سرمربی قهرمان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس خبر از جدی بودن مصدومیت هافبک فرانسوی اش داد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال منچسترسیتی در حالی عصر امروز(شنبه) در هفته ششم لیگ برتر انگلیس در خانه هال سیتی به میدان می رود که در ۳ بازی اخیر خود در این رقابت ها به پیروزی دست نیافته است. مدعی عنوان قهرمانی در این بازی سمیر نصری را به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله ران در اختیار ندارد.

مانوئل پیگرینی در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: مصدومیت نصری جدی است به طوری که حتی احتمال جراحی بر روی پای وی در روزهای آتی وجود دارد. من پزشک نیستم ولی حدس می زنم سمیر در حدود یک ماه از میادین به دور باشد. او با تیم تمرین کرد ولی ۱۰۰ درصد آماده نیست. سمیر احساس خیلی خوبی ندارد ولی در نهایت پزشک وی تصمیم خواهد گرفت که بهترین گزینه برای درمانش چیست.

وی افزود: البته که نصری بازیکن مهمی برای منچسترسیتی است و اینکه کار بدون وی کار ساده ای نیست ولی نمی خواهم بابت بازیکنانی که بنا به دلایل مختلف از استفاده آنها در ترکیب تیم مان محروم هستیم، بهانه بگیرم.

نصری که در فصل جاری در شش بازی منچسترسیتی را در رقابت های مختلف همراهی کرده به جمع مصدومان این تیم از جمله فرناندو و استوان یووتیک پیوست که به ترتیب از ناحیه کشاله ران و همسترینک آسیب دیده اند.

انتهای پیام /

کد خبر: 180669

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT