پربازدیدترین ها

نیاز مبرمی به ۳ امتیاز این بازی داشتیم

خبرگزاری تسنیم: هافبک تیم فوتبال ذوب آهن که گل اول تیمش را در بازی با استقلال به ثمر رساند گفت: نیاز مبرمی به ۳ امتیاز این بازی داشتیم و خوشحالم که در نهایت به حقمان رسیدیم.

مهدی رجب زاده در گفت وگو با خبرنگارخبرگزاری تسنیمدر مورد صحبت های امیر قلعه نویی که بعد از بازی گفته بود ذوب آهن خیلی خوش شانس بود گفت: به هر حال هر فردی نظر خودش را دارد، ولی ما در این مسابقه واقعا زحمت کشیدیم. دوست ندارم بازی استقلال را زیر سؤال ببرم چرا که آنها هم می توانستند گل بزنند. با این حال ذوب آهن موقعیت های وحشتناکی داشت و چند تک به تک را از دست دادیم. فکر می کنم مستحق این برد بودیم و خدا را شکر که ۳ امتیاز را گرفتیم.

او ادامه داد: واقعا حق ما نیست که در میانه پایین جدول باشیم. تیمی یکدست و منظم داریم و در بازی های گذشته روی اتفاقات و بدشانسی ها گل خوردیم. خیلی خوشحالم که این بازی مهم را بردیم تا هم شرایط روحی ذوب آهن بهتر شود و هم اینکه جایگاه بهتری پیدا کنیم. در حالی ۳ امتیاز را گرفتیم که چند بازیکن را نداشتیم و دست مربی بسته بود.

رجب زاده در پاسخ به این سؤال که این چندمین گلی بود که به استقلال زدی خاطرنشان کرد: این هفتمین گل من به استقلال بود و باید از زحمات دیگر بازیکنان تشکر کنم. این گل را به پسرم محمدمهدی تقدیم می کنم که روز جمعه هفت ساله شده و من در تولد هفت سالگی او هفتمین گلم را به استقلال زدم. در وهله بعدی این گل را به هواداران واقعی ذوب آهن تقدیم می کنم.

بازیکن ذوب آهن که در این بازی از زمین مسابقه اخراج شد درمورد حرف های گل محمدی که گفته او اخطار اول را خیلی راحت گرفت، گفت: گل محمدی راست می گوید. می خواستم پیراهنم را دربیاورم ولی به یکباره فهمیدم که اخطار می گیرم. آن را تا روی سرم بالا کشیدم و نمی دانستم که در این شرایط هم اخطار را خواهم گرفت. به آقا یحیی حق می دهم.

رجب زاده خاطرنشان کرد: خیلی خوشحالم که با این برد فشار سنگینی از کادر مدیریتی باشگاه، مسئولان کارخانه، سرمربی تیم و همچنین بازیکنان برداشته شد. واقعا برای گل محمدی خیلی ناراحت بودم و حق او این نتایج نبود. امیدوارم بازی بعدی را هم ببریم تا شرایط بهتر شود.

انتهای پیام /

کد خبر: 180678

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT