پربازدیدترین ها

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم به اینچئون

خبرگزاری تسنیم: رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: مدال رجبی بسیار باارزش و عالی بود چرا که واقعا کار سختی داشت.

افشین داوری در گفت وگو با خبرنگار اعزامیخبرگزاری تسنیمبه اینچئون، درباره عملکرد لیلا رجبی در بازی های آسیایی و کسب مدال نقره توسط او اظهار داشت: مدال رجبی بسیار باارزش و عالی بود. او رجبی کار سختی داشت و حریف چین تایپه ای اش حریف خطرناکی بود. فضای سنگینی در این گروه وجود داشت و خیلی خوشحالم که او توانست اولین مدال آسیایی بانوان کشورمان را به دست بیاورد و رکوردشکنی کند. امیدوارم این اتفاق برای دیگر بانوان مان نیز رخ دهد.

وی درباره عملکرد دوندگان سرعت کشورمان در بازی های آسیایی خاطرنشان کرد: امروز مرحله مقدماتی دوی سرعت ما بود و ما همین عملکرد را در ورزشکارانمان انتظار داشتیم. خودمان نیز پیش بینی می کنیم ۳ فینالیست در بخش سرعت داشته باشیم. همین که ما در بین سرعتی روهای آسیا حرفی برای گفتن داریم بسیار خوب است.

رئیس فدراسیون دوومیدانی درباره عملکرد ورزشکاران پرتاب چکش هم گفت: ما زحمت زیادی برای این تیم کشیدیم و پشتیبانی خوبی از آنها انجام دادیم. ورزشکاران هم زحمت خودشان را کشیدند اما قدر این زحمت را ندانستند. مطمئنا آنها در آینده حسرت این بازی های را خواهند خورد هر چند ما در مسابقات آینده این عملکرد را جبران خواهیم کرد. عملکرد تیم پرتاپ چکش را پس از حضور در ایران در کمیته فنی بررسی می کنیم.

داوری در پاسخ به این سوال که پیش بینی اش از مدال آوری ورزشکاران دو میدانی چیست عنوان کرد: اگر دروغ نگفته باشم همه ما پیش بینی می کردیم امروز یک مدال بگیریم اما پیش بینی مدال نقره را نمی کردیم چون کار بسیار سختی بود. امیدوارم در روزهای آینده شرایط طوری شود که باز هم مدال آور باشیم. بچه ها اگر رکوردهای ایران خود را تکرار کنند جایگاه خوبی در مسابقات کسب می کنند.

وی در خصوص میزان پاداش به دو و میدانی کار مدال آور اظهار داشت: به ترتیب به نفر اول ۲۰ میلیون تومان در ایران و ۱۰۰۰ دلار در اینچئون، نفرات دوم ۱۰ میلیون تومان در ایران، ۷۰۰ دلار در اینچئون و نفرات سوم ۷ میلیون تومان در ایران و ۵۰۰ دلار در اینچئون پرداخت می کنیم.

رئیس فدراسیون دومیدانی در پایان درباره مسابقه روز دوشنبه احسان حدادی در بازی های آسیایی گفت: ما دو پرتاب گر خوب در روز دوشنبه داریم که امیدوارم بتوانند مدال های خوش رنگی را کسب کنند.

انتهای پیام /

کد خبر: 180718

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT