پربازدیدترین ها

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم به اینچئون

خبرگزاری تسنیم: دونده دو ۱۰۰ متر تیم بانوان کشورمان گفت: از لحاظ ذهنی آماده بازی های آسیایی هستم اما ازنظر دیدارهای بین المللی فقط مسابقات قزاقستان هستم و هیچ مسابقه بین المللی دیگری نداشتم.

به گزارش خبرنگار اعزامیخبرگزاری تسنیمبه اینچئون، مریم طوسی پس از حضور در فینال رقابت های دو ۱۰۰ متر بازی های آسیایی اینچئون اظهار داشت: مسابقات در سطح خوبی برگزار می شود و بهترین دونده های ۱۰۰ متر آسیا در آن حضور دارند. من توانستم با رکورد ۱۱ ثانیه و ۷۰ صدم ثانیه در گروه خودم سوم شوم و به فینال برسم. البته می توانستم رکورد خودم را ارتقا بدهم اما به خودم فشار نیاوردم تا در فینال بهتر بدوم.

وی ادامه داد: رقابت ها بسیار دشوار است و اما این مساله باعثنمی شود تا انگیزه ای نداشته باشم.

دونده تیم کشورمان تصریح کرد: معلوم نیست بتوانم مدال بگیرم یا خیر اما تمام تلاشم را انجام می دهم تا این اتفاق رخ بدهد. من از لحاظ ذهنی آماده بازی های آسیایی هستم اما ازنظر دیدارهای بین المللی فقط مسابقات قزاقستان هستم و هیچ مسابقه بین المللی دیگری نداشتم.

طوسی افزود: مسابقات ما در ایران کمتر از ۱۰ نفر استقبال می کنند اما وقتی جمعیت حاضر در ورزشگاه را دیدم برایم تازگی داشت هرچند این سومین مرتبه است که در بازی های آسیایی شرکت می کنم و این مساله باعثمی شود تا در فینال راحت تر باشم.

وی ضمن بیان این مساله که رکورد نفر اول دو ۱۰۰ متر بانوان زیاد بالا نیست گفت: می توانم با کمی تلاش جزء ۳ نفر اول باشم. کمی استرس دارم اما شاید این مساله برای من مفید باشد و بتوانم در فینال رکورد خوبی را از خودم به جای بگذارم. آرزوی من این است که بتوانم پرچم کشورم را بالاتر از کشورهای دیگر برافراشته کنم.

انتهای پیام /

کد خبر: 180725

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT