پربازدیدترین ها

نریمان جهان:

خبرگزاری تسنیم: هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: به تصمیم کادر فنی تیم ملی احترام می گذارم ولی حق تراکتورسازی این است که بیشتر از یک بازیکن در تیم ملی داشته باشد.

سامان نریمان جهان در مصاحبه با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیمدر مورد اینکه در فهرست جدید تیم ملی فقط نام احمد آل نعمه از تراکتورسازی تبریز دیده می شود گفت: اطلاعات من در مورد لیست تیم ملی کامل نیست ولی شنیده ام نام یک بازیکن از تراکتورسازی در لیست وجود دارد. به هر حال این تصمیم کادر فنی تیم ملی بوده و باید به تصمیم کی روش احترام گذاشت ولی حق تراکتورسازی این است که در تیم ملی بازیکنان بیشتری داشته باشد.

او در مورد غیبت خودش در فهرست جدید تیم ملی خاطرنشان کرد: به تصمیم کی روش احترام می گذارم و تازه اول راه هستم. هیچ وقت ناامید نمی شوم و انگیزه ام را از دست نمی دهم چون زمان دارم تا در آینده خودم را ثابت کنم. خیلی دوست دارم کی روش یکی از بازی های تراکتورسازی را از نزدیک بببیند و مطمئن باشید خودم را به او ثابت خواهم کرد. به هیچ عنوان انگیزه ام را از دست نمی دهم. امیدوارم تلاش من و دیگر بازیکنان تراکتورسازی دیده شود تا ملی پوشان بیشتری در تیم ملی داشته باشیم.

این بازیکن در مورد تساوی تیمش مقابل سپاهان و شکسته شدن رکورد بردهای تراکتورسازی در تبریز گفت: برای گرفتن ۳ امتیاز بازی کردیم و می توانستیم برنده هم از زمین بیرون بیاییم. باید این را هم در نظر گرفت که سپاهان یک تیم معمولی نبود و امسال هم مدعی جدی قهرمانی است. البته گل سپاهان بدون شک آفساید بود و اگر این گل را نمی خوردیم امکان داشت نتیجه عوض شود.

انتهای پیام /

کد خبر: 180780

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT