پربازدیدترین ها

کفاشیان:

خبرگزاری تسنیم: رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در جلسه هیئت رئیسه سازمان لیگ گزارش جلسه صبح حق پخش را ارائه کردم.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، علی کفاشیان در پایان نشست هیئت رئیسه سازمان لیگ گفت: مباحثمختلفی در جلسه امروز مطرح شد که از جمله آنها بحثبازیکنان سرباز بود. تصمیم گیری در این باره برعهده ما نیست و ما تنها گزارش آخرین وضعیت پرونده بازیکنان سرباز را بررسی کردیم.

وی درباره احتمال اینکه باشگاه های دارای بازیکن می توانند بازیکنان جایگزینی را در اختیار بگیرند، تصریح کرد: این احتمال از جمله مواردی است که مورد بررسی قرار گرفت، اما هنوز درباره این پرونده ها به جمع بندی نرسیده ایم و مشغول بررسی هستیم.

کفاشیان درباره اینکه تنها برخی از بازیکنان سرباز محروم شوند و سایر افرادی که احتمالا نام آنها در فهرست بازیکنان مشمول قرار دارد، شامل این محرومیت نشوند، تاکید کرد: ما هم اعتقاد داریم اگر چنین اتفاقی بیفتد اجحاف در حق بازیکنانی است که محروم شده اند و معتقدیم قانون باید برای همه اجرا شود.

رئیس فدراسیون فوتبال یادآور شد: آیین نامه هیئت منصفه و کمیته انضباطی سازمان لیگ از جمله دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود که مورد بررسی قرار گرفت.

وی در مورد اینکه آیا درباره راه ندادن دوربین ها به ورزشگاه ها تصمیم گیری در این جلسه صورت گرفته، تصریح کرد: تنها گزارش جلسه صبح امروز درباره حق پخش را در این جلسه ارائه کردم و درباره سایر مسائل تصمیم گیری قطعی در این مورد بحثی نشد. این موضوعی است که سازمان لیگ آن را پیگیری خواهد کرد.

کفاشیان درباره اینکه آیا در بحثسقف بودجه باشگاه ها هم تصمیم تازه ای گرفته شده یادآور شد: در مورد بحثسقف بودجه هیچ صحبتی در جلسه امروز صورت نگرفت.

انتهای پیام /

کد خبر: 180795

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT