پربازدیدترین ها

خبرگزاری تسنیم: سرمربی هلندی شیاطین سرخ معتقد است که دستیار ولزی اش می تواند سکان هدایت پرافتخارترین تیم جزیره را از او تحویل بگیرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، رایان گیگز که به عنوان پرافتخارترین فوتبالیست بریتانیایی تاریخ شناخته می شود و تمام دوران بازیگری اش را در منچستریونایتد سپری کرده، شب گذشته(جمعه) در ضیافت شام مراسم خیریه سالیانه باشگاه منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد، به عنوان میهمان افتخاری و به همراه فن خال، سرالکس فرگوسن، سرمربی اسطوره شیاطین سرخ حضور پیدا کرد و در همین مراسم بود که فن خال از دستیار خود به عنوان گزینه ای با پتانسیل هدایت من یونایتد یاد کرد.

نشریه دیلی میل انگلیس به نقل از یکی از افراد حاضر در این مراسم نوشته است: فن خال یک سخنرانی خوب انجام داد طوری که هواداران حاضر در مراسم تحت تاثیر حرف هایش قرار گرفتند. او به تمجید از گیگز پرداخت و او را کسی توصیف کرد که تمام لازمه ها و پتانسیل های لازم برای ایفای نقش به عنوان سرمربی بعدی منچستریونایتد دارد چرا که تمام مدت در حال یادگیری چیزهای جدید است.

گیگز فصل گذشته پس از اخراج دیوید مویس در چهار هفته پایانی هدایت شیاطین سرخ را برعهده گرفت اما ایفای نقش وی به عنوان سرمربی فقط به همان چهار هفته محدود شد و در حالی که زمزمه های روی کار آمدن او به عنوان سرمربی دائم تیم شنیده می شد، این مسئولیت در نهایت به فن خال محول شد.

انتهای پیام /

کد خبر: 180799

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT