پربازدیدترین ها

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم به اینچئون

خبرگزاری تسنیم: ملی پوش بوکس کشورمان گفت: فرقی نمی کند که حریفم از قزاقستان است و یا از کره مریخ، هدفم رسیدن به مدال است و خود را برای رویارویی با هر حریفی آماده کرده ام.

سجاد محرابی در گفت وگو با خبرنگار اعزامیخبرگزاری تسنیمبه اینچئون اظهارداشت: برایم فرقی نمی کند بوکسورها از قزاقستان آمده اند یا از کره مریخ! هر کسی که روبرویم قرار بگیرد حریف است و تنها به غلبه بر او فکر می کنم. به مردم کشورم قول می دهم که غفلت نمی کنم و با هوشیاری به مصاف حریفان خواهم رفت. برای تفریح و یا گردش هم به اینچئون نیامدم و نقش توریست را نیز ایفا نخواهم کرد. تا جایی که بدنم اجازه دهد مشت می زنم تا برای کشورم افتخار آفرینی کنم.

وی ادامه داد: به شخصه به قرعه و مشکلات داوری نیز اعتقادی ندارم و معتقدم اگر به دنبال این حرف ها باشی ضرر خواهی کرد. اگر به دنبال کسب مدال هستی باید از ابتدا اینگونه فکر کنی که باید از سد تمام حریفان با قدرت بگذری و به سکو برسی. مسائل داوری هم همیشه بوده و خواهد بود. در بوکس باید با داورها هم مبارزه کنی و به نحوی عمل کنی که نتوانند حقت را نادیده بگیرند.

ملی پوش ۷۵کیلوگرم کشورمان عنوان کرد: از مسئولان ممنونم که پاداش هایی را برای نفرات موفق تعیین می کنند اما شخصا اینگونه فکر می کنم که هیچ چیز ارزش عمر آدم را ندارد. هزار میلیارد هم جایزه بدهند عمر رفته برنمی گردد پس بهتر است به هدفی که می خواهیم برسیم تا بعدا افسوس موقعیت فراهم شده را نخوریم. چندین ماه است نتوانستم خانواده و فرزندانم را درست ببینم و از آنها خیلی دور بودم. امیدوارم بتوانم جواب این سختی هایی که کشیده ام را ببینم و برای کاروان ایران و علی الخصوص تیم بوکس نیز مثمرثمر باشم.

محرابی تصریح کرد: کم کاری در ذاتم نیست و قول می دهم تا لحظه آخر برای پرچم کشورم بجنگم. تک تک ملی پوشان بوکس اینگونه فکر می کنند و مطمئن باشید این اتفاق خواهد افتاد. البته این که من امید اول مدال آوری هستم نوعی شوخی است و خودم این موضوع را قبول ندارم. البته معتقدم نه تنها در آسیا بلکه در جهان نیز شانس رسیدن به موفقیت را دارم اما هیچ قولی در مورد مدال نمی دهم. سطح مسابقات آسیایی همچون رقابت های جهانی است و نمی توان به راحتی در مورد آن حرف زد. در این چند ماهه تدارک خوبی دیدم و از تمرینات راضی هستم و وضعیت خوبی هم دارم.

انتهای پیام /

کد خبر: 180809

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT