پربازدیدترین ها

خبرگزاری تسنیم: به نظر کاپیتان اسپانیایی توپچی های لندن قهرمانی او و هم تیمی هایش در فصل گذشته رقابت های جام حذفی انگلیس، سرمربی فرانسوی آنها را از ترک قرمزپوشان لندن منصرف کرده است.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال آرسنال فصل گذشته به ناکامی ۹ ساله خود برای کسب یک جام که سبب شده بود انتقادات فراوانی از توپچی ها لندن و به خصوص سرمربی فرانسوی آنها، آرسن ونگر شود پایان داد وقتی هال ستی را بازی فینال جام حذفی انگلیس شکست داد و به عنوان قهرمانی این رقابت ها دست پیدا کرد.

به عقیده میکل آرتتا، هافبک و کاپیتان اسپانیایی آرسنالی ها کسب همین افتخار سبب شده است که ونگر قید ترک توپچی ها را بزند و بخواهد یک فصل دیگر به دوران ۱۸ ساله حضورش در شمال لندن ادامه دهد.

وی در این خصوص به نشریه دی میل انگلیس گفت: ونگر در خصوص آینده اش شفاف سازی نکرده بود. او همیشه می گفت که می خواهد بماند اما قراردادش را تمدید نکرد. در نیمه نهایی و حتی در فینال هم ما نمی دانستم که در پایان فصل قرار است چه اتفاقی رخ دهد.

آرتتا افزود: اگر ما در فینال به هال سیتی می باختیم شاید الان داشتیم از اتفاق دیگری حرف می زدیم و آن اتفاق می توانست آغازگر یک دوره متفاوت باشد. آن بازی در تاریخ آرسنال یک بازی بزرگ بود. ما برای اولین بار بعد از ۹ سال جام بردیم و خیلی سریع انتقادات جای خود را به تعریف و تمجید دادند.

آرتتا در ادامه به حمایت از مسعوت اوزیل هم تیمی آلمانی خود که این روزها به خاطر بازی نه چندان دلچسبش با انتقادات گسترده ای روبه رو شده است، پرداخت. وی تصریح کرد: وقتی در تیم تان بازیکنانی مانند مسعوت اوزیل دارید، با توجه به سابقه، شخصیت و قیمتی که دارند توجه همه به آنها معطوف می شود و خب در این میان ممکن است برخی از مردم او را دوست داشته باشند و برخی دیگر به هیچ وجه او و بازی اش را نپسندند. از یک هنرمند نمی توان انتظار داشت که هر هفته از یک شاهکار ارائه کند. در فوتبال هم همین وضعیت وجود دارد به خصوص در مورد بازیکنان بازیساز که حفظ ثبات برای آنها کاری به مراتب سخت تر است.

بازیکن پیشین اورتون خاطرنشان کرد: بازیکنان بازیساز مهره هایی هستند که تیم هایحریف بیشترین توجه را روی مهار آنها دارند و زمانی که این اتفاق رخ می دهد همه می پرسند چرا او نمی درخشید و اینگونه بازی می کند. این اتفاق منجر به آغاز انتقادات می شود مخصوصاً اگر دربازی های بزرگ باشد. با تمام این ها نمی توان منکر این موضوع شد که اوزیل یک بازیکن خاص است. حرکات او، خونسردیش و ضربات آخری که به توپ می زند همگی فوق العاده اند.

آرتتا و یارانش امشب(شنبه) در ششمین هفته از رقابت های لیگ برتر انگلیس در دربی شمال لندن میزبان تاتنهام هستند.

انتهای پیام /

کد خبر: 180810

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT