پربازدیدترین ها

گزارش تمرین استقلال

خبرگزاری تسنیم: مدافع تیم فوتبال استقلال به تمرینات این تیم بازگشت.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، تمرین تیم فوتبال استقلال یک روز پس از شکست ۲ بر یک مقابل ذوب آهن اصفهان ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه امروز(شنبه) در زمین شماره ۲ آزادی برگزار شد.

* بازیکنان استقلال و کادر فنی این تیم با چهره ای ناراحت وارد زمین ۲ آزادی شدند و بیشتر آنها در خصوص اتفاقات دیدار روز گذشته صحبت می کردند.

* هاشم بیک زاده، هرایر مگویان، ستار همدانی غایبان تمرین امروز بودند.

* امیر قلعه نویی با لباس شخصی در تمرین حاضر شد و به مدت ۱۰ دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد. سرمربی استقلال در بخشی از صحبت های خود با انتقاد از عملکرد آنها در دیدار مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: خودتان بروید عملکردتان را بررسی کنید. وقتی بازیکن ما از ۲ قدمی دروازه نمی تواند گل بزند، وضع همین می شود. مردم از ما انتظار دارند و نمی توانیم بی تفاوت بازی کنیم.

وی افزود: ما بدون ملی پوشان و با بازیکنانی چون مگویان و خرسندنیا ۱۸ امتیاز گرفتیم. ولی با ملی پوشان هیچ امتیازی کسب نکرده ایم. در بازی با ذوب آهن یک بازیکن معمولی از ۳ ملی پوش ما رد می شود و به راحتی گل می زند. البته انتقاد من تنها به ملی پوشان نیست و همه باید بدانند که با این وضع نمی شود کار کرد.

* هنگامی که امیر قلعه نویی صحبت می کرد بازیکنان سرهای خود را به نشانه ناراحتی پایین آورده بودند.

* پس از پایان اظهارات قلعه نویی، جواد زرینچه بازیکنان را دور هم جمع کرد و از آنها خواست دور یکدیگر حلقه بزنند. مربی استقلال از بازیکنان خواست تا به آینده فکر کنند و ناراحتی ها را کنار بگذارند. سپس همه بازیکنان هم قسم شده و با گفتن یا علی تمرین را آغاز کردند.

* حنیف عمران زاده مدافع تیم فوتبال استقلال که مدت ها به دلیل مصدومیت در تمرینات غایب بود امروز با استقبال همبازیان خود در تمرین شرکت کرد.

عمران زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت خود گفت: این هفته زیر نظر دکتر امیر نوروزی تمرینات اختصاصی و صبح ها نیز به تقویت خود می پردازم. از هفته آینده نیز کار با توپ را آغاز می کنم و در تعطیلات عید این فرصت را دارم که خودم را آماده کنم.

* از تمرین استقلال تنها ۱۰ هوادار استقبال کردند که همه آنها با ناراحتی از شکست های اخیر استقلال در گوشه ای نظاره گر تمرین آبی پوشان بودند.

* یعقوب کریمی هافبک تیم فوتبال استقلال که همراه تیم امید در بازی های آسیایی اینچئون حضور داشت امروز به تمرینات بازگشت و با توجه به مصدومیتی که داشت اختصاصی تمرین کرد.

* کریم بوستانی مربی دروازه بان های استقلال از اظهارنظر برخی رسانه ها نسبت به عملکرد محسن فروزان ناراحت بود و اعتقاد داشت که دروازه بان استقلال در گل های خورده هیچ نقشی نداشت.

* بازیکنانی که مقابل تیم ذوب آهن اصفهان ثابت بازی کرده بودند به تمرین ریکاوری پرداختند. پس از پایان تمرین ریکاوری تعدادی از آنها از جمله محمد قاضی و سجاد شهباز زاده تمرین را ترک کردند اما تعدادی دیگر به تنیس فوتبال پرداختند.

* دکتر امین نوروزی نظارت ویژه ای بر مصدومان استقلال داشت و با آنها تمرینات اختصاصی انجام می داد.

* تمرین فردا به دستور قلعه نویی تعطیل اعلام شد.

به گزارش تسنیم تیم فوتبال استقلال در هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر به مصاف تیم ملوان انزلی می رود.

انتهای پیام /

کد خبر: 180811

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT