پربازدیدترین ها

هفته دهم بوندس لیگا /

خبرگزاری تسنیم: بایرن مونیخ با گلزنی مهاجم لهستانی اش که دروازه تیم پیشین خود را باز کرد، شکست خانگی را با پیروزی برابر با بورسیا دورتموند عوض کرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، در حساس ترین جدال هفته دهم بوندس لیگای آلمان، امشب(شنبه) تیم فوتبال بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانتس آره نا میزبان اصلی ترین رقیب خود در این رقابت ها رفت و در پایان با نتیجه ۲ بر یک برابر میهمان خود را شکست داد.

در این بازی که که هفتمین پیروزی این فصل باواریایی ها را رقم زد، نخست این دورتموندی ها بودند که با گل دقیقه ۳۱ مارکو رویس از مدافع عنوان قهرمانی لیگ دسته اول فوتبال آلمان پیش افتادند اما در ادامه روبرت لواندوفسکی، مهاجم لهستانی بایرن مونیخ با گشودن دروازه تیم پیشین خود در دقیقه ۷۲ کار را برای بایرن مونیخ به تساوی کشاند.

آرین روبن، بال هلندی بایرن مونیخ هم در دقیقه ۸۶ از روی نقطه پنالتی گل دوم را برای بایرن مونیخ به ثمر رساند تا باواریایی ها در عرض چهارده دقیقه باخت خانگی را با پیروزی عوض و با ۲۴ امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول رده بندی رقابت ها مستحکم تر از قبل کنند.

دورتموند هم با قبول این شکست که هفتمین باختش در این فصل بود هفت امتیازی ماند و به رده شانزدهم جدول هجده تیمی بوندس لیگا سقوط کرد.

در جدول رده بندی رقابت ها پس از بایرن مونیخ ۲۴ امتیازی، ولفسبورگ با ۲۰ امتیاز و بورسیا مونشن گلادباخ با ۱۷ امتیاز در رده های اول تا سوم قرار دارند.

انتهای پیام /

کد خبر: 188170

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT