پربازدیدترین ها

عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد در واکنش به انتقاد محمدبنا نسبت به شورای فنی گفت: من در شورای فنی تیم های ملی حضور می یابم و معتقدم این شورا تصمیم گیرنده است.

منصور برزگر با بیان این مطلب افزود: اینکه افراد شورای فنی کشتی آزاد را قبول دارند یا خیر؛ یک نظر است ولی بهتر است تحمل نقد را هم داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه همواره از محمد بنا دفاع کرده و خواستار حفظ جایگاه وی شده، اظهار داشت: همانطور که من به عنوان یک آزادکار در امور فرنگی دخالتی نمی کنم، بهتر است اهالی هر رشته تنها در مورد آن رشته اظهار نظر کنند.

دارنده مدال نقره المپیک ۱۹۷۶ تصریح کرد: من به شخصه در جلسات شورای فنی شرکت می کنم و در این نشست ها نظرات خود را به عنوان کسی که سالها در کشتی فعالیت کرده ام بیان می کنم. مطمئنا رسول خادم نیازی به گزارش من ندارد و در مقابل من هم نیازی به گزارش دادن به وی ندارم.

وی با اشاره به اینکه نیازی ندارد دروغ بگوید و یا با کلمات بازی کند، تاکید کرد: همه مرا می شناسند، با کسی تعارف ندارم حالا که فرصت فراهم شده، برای خدمت به کشتی وارد گود شده ام تا به این رشته کمک کنم. مطمئن باشید احساس می کنم می توانم مثمرثمر باشم، پس بکار بردن این کلمات چندان زیبنده ورزش پهلوانی کشتی نیست.

بزرگر با اشاره به اینکه مصوبات شورا نشان می دهد که ما تصمیم گیرنده هستیم، افزود: من نیازی به گزارش دادن به کسی ندارم، نظرات مخالف خود را بیان کرده ام و همواره به حرف های خود پایبند هستم.

دارنده مدال طلای جهان با اشاره به اینکه نباید وقتی کنار می رویم، از همه چیز انتقاد کنیم، خاطر نشان کرد: تا جایی که می دانم رسول خادم در این روزها که کشتی وضعیت خوبی ندارد با تمام وجود تلاش کرده و از منابعی خارج از فدراسیون از نظر مالی نیز به این رشته کمک می کند. وی نگذاشته کار کشتی زمین بماند، بنابراین نباید با این صحبت ها کاری کنیم که استخوان خرد کرده های این رشته را از کار کردن دلسرد کنیم.

بزرگر در پایان گفت: امیدوارم کسانی که از ما انتقاد می کنند تحمل نقد را هم داشته باشند.

کد خبر: 44656

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT