پربازدیدترین ها

علی کفاشیان در مورد بازی ایران مقابل لبنان ضمن بیان مطلب فوق گفت: بازی بسیار مهمی است همانند بازی با قطر. البته هر دو بازی پایانی ما اهمیت دارد زیرا جایی برای جبران نداریم. هر دوی این تیم ها بسیار خوب هستند اما باید حجت را در این دو بازی تمام کنیم زیرا امروز همه چیز دست خودمان است.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه تیم ملی با ۴ امتیاز هم به جام جهانی صعود خواهد کرد اظهار داشت: ما به شش امتیاز فکر می کنیم، هرچند گرفتن آن ساده و آسان نیست اما نباید کاری کنیم که در نهایت به این فکر کنیم دیگران چه کار می کنند. ما به بردن در دو بازی آینده فکر می کنیم و همه چیز مهیای کسب این نتیجه است.

وی در مورد احتمال تبانی بین تیم های قطر و ازبکستان در هفته پایانی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی تصریح کرد: این طور نیست و مطمئنم این اتفاق نمی افتد. رئیس فدراسیون قطر بعد از بازی با یاران به ما قول داد تیمش برای اعاده حیثیت به ازبکستان می رود آنها اهل این کارها نیستند.

کفاشیان در پاسخ به این سوال که ممکن است در بازی فردا کاندیداهای ریاست جمهوری و شورای شهر بخواهند از فضای موجود به سود خود بهره ببرند اقدام فدراسیون در این خصوص چیست؟ گفت: ما به این بحثها وارد نمی شویم و از جناح خاصی هم حمایت نمی کنیم، بهتر است اجازه دهند فضای ورزشگاه ورزشی باشد و با این کارها حواس هواداران فوتبال را پرت نکنند.

کد خبر: 47184

نظرات شما
ارسال نظر

سرگرمی
عکس و فیلم
سلامت
دانلود و IT